تعمیر یخچال اسنوا اصفهان

تعمیر یخچال اسنوا اصفهان

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات اسنوا اصفهان

تعمیر یخچال اسنوا اصفهان یکی از خدمات دمای سبز می باشد، یخچال به عنوان یک وسیله سرد کننده برای هر خانه ای ضروری است که امروزه برای نگهداری مواد غذایی و دارو و… به آن نیازمندیم. اگر این وسیله لحظه ای از کار بیفتد باعث ایجاد مشکلاتی در آشپزخانه ی، خانه می شود. به همین علت ضروری است که در صورت مشاهده هرگونه مشکل در یخچال های اسنوا با نمایندگی های تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکاران در محل حاضر شده و رفع مشکل نمایند.مجموعه دمای سبز24 ساعته با ارائه خدمات vip در تمامی نقاط اصفهان در خدمت همشهریان عزیز می باشد. تعمیر یخچال برندهای متفاوت کار هر تعمیرکاری نیست ولی در مجموعه دمای سبز سرویس کار تمام تعمیرکاران خود را با جدیدترین روش های روز دنیا برای تعمیر انواع برندهای مختلف یخچال فریزر آموزش داده ایم. دمای سبز به عنوان مرکز تعمیر یخچال در اصفهان سال ها توانسته انواع برندهای ایرانی و خارجی را به نحو احسن تعمیر نماید.
تعمیر یخچال خانگی ، تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان ، تعمیر یخچال جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال ال جی در اصفهان و همه برند ها توسط متخصصین دمای سبز انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر اسنوا در منزل

یخچال فریزر یکی از سنگین‌ترین وسایل خانه است و جابجایی آن دغدغه اصلی خیلی از خانواده‌ها هنگام اسباب کشی است. بنابراین در هنگام خراب شدن، نمی‌توانید به‌راحتی آن را به یک تعمیرگاه ببریم. تغییر و جابه‌جایی این وسیله بسیار سخت است و گذشته از سختی و هزینه‌بر بودن ممکن است باعث تشدید مشکل آن شود. لذا بهترین راه تعمیر یخچال، کمک گرفتن از یک تعمیرکار ماهر یخچال در محل است. در دمای سبز تعمیرات انواع یخچال که شامل یخچال معمولی، فریزر، ساید بای ساید و یخچال‌های صنعتی می‌شود؛ در محل انجام می‌شود. ممکن است مشکلی برای شما پیش آمده باشد که گاهی با خراب شدن یخچال فریزر، به اجبار با چندین تعمیرکار تماس بگیرید اما نهایتا نتیجه‌ای نگیرید یا فردی که برای تعمیر یخچال به منزلتان می‌آید توان حل مشکل را نداشته باشد. در دمای سبز شما با چنین مشکلاتی روبرو نخواهی شد چون تیم گزینش تعمیرکاران یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان صلاحیت فنی و اخلاقی تمام تعمیرکاران یخچال را با دقت و با استانداردهای بالا بررسی کرده‌اند و تمام متخصصین کاربلد هستند. به علاوه شما می‌توانید نظرات نفرات قبلی که انجام کارشان را به تعمیرکار مورد نظر شما سپرده‌اند را مطالعه کنید و امتیاز متخصص را ببینید و چه چیزی قابل استنادتر از نظرات مشتریان قبلی که مشکلی مشابه مشکل شما داشتند.

نمایندگی تعمیرات اسنوا اصفهان

تعمیرات یخچال اسنوا در اصفهان

از آنجایی که هزینه لوازم آشپزخانه جدید همچنان از پشت بام بالا می رود و حتی مدل های دست دوم افزایش قیمت پیدا می کند، ایده ساخت یخچال به تنهایی به یک پیشنهاد جذاب تبدیل می شود. اگرچه این فرآیند پیچیده‌تر از خرید یک یخچال جدید است، اما ارزان‌تر است و می‌تواند مصرف انرژی بیشتری داشته باشد. اگر هنگام ساخت یخچال جدید از قطعات یخچال های قدیمی مجددا استفاده کنید، می توانید در مصارف صرفه جویی کنید.

تاریخچه ساخت یخچال

قبل از توسعه های صنعتی در طول دهه 1800، مردم از ابزارهای مختلفی برای خنک کردن و نگهداری مواد غذایی استفاده می کردند. برای قرن ها، یخ به عنوان مبرد اصلی عمل می کرد. از قضا، سرخپوستان و مصریان باستان پیشگام تکنیک یخ سازی بودند که به عنوان مبنای مفهومی برای اولین یخچال های “مدرن” که در قرن نوزدهم توسعه یافتند: تبخیر. تبخیر نسبتا سریع یک مایع باعث ایجاد حجم در حال انبساط گاز می شود. با افزایش بخار آب، انرژی جنبشی آن به طور چشمگیری افزایش می یابد، تا حدی به این دلیل که بخار گرم از محیط اطراف خود انرژی می گیرد، که با این فرآیند خنک می شود. هندی ها و مصری ها با قرار دادن کاسه های عریض و کم عمق پر از آب در بیرون در شب های خنک از این پدیده استفاده کردند. وقتی مقداری آب به سرعت تبخیر شد، آب باقیمانده خنک شده و یخ را تشکیل میداد. با این روش می‌توان تکه‌های بزرگ یخ ایجاد کرد که می‌توانستند از آنها برای خنک کردن غذا استفاده کنند.
چینی‌های باستان با استفاده از ابزار ابتدایی‌تری برای تهیه یخ، آن را از کوه‌ها منتقل می‌کردند تا غذای خود را خنک کنند. بعدها یونانی ها و رومی ها این روش را اتخاذ کردند. برای حفظ خود یخ، مردم آن را در گودال‌ها یا غارهایی که با کاه و چوب عایق‌بندی شده بودند ذخیره می‌کردند، به این معنی که می‌توانستند ذخایر یخ را برای ماه‌ها حفظ کنند. در کشورهای صنعتی، یخ به عنوان روش اصلی سرد کردن غذا در قرن نوزدهم عمل می‌کرد، زمانی که مردم بلوک‌های یخ را در کابینت‌های عایق‌شده در کنار مواد غذایی که می‌خواستند ذخیره کنند، قرار می‌دادند. حتی امروزه، در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، یخ تنها مبرد موجود است.

اولین تلاش شناخته شده برای ساخت یک یخچال مصنوعی در اسکاتلند در دانشگاه گلاسکو انجام شد. در آنجا، در سال 1748، ویلیام کالن شیوه باستانی هندی-مصری را برای انجماد مایع به وسیله تبخیر احیا کرد، اگرچه او این فرآیند را با جوشاندن اتیل اتر در خلاء جزئی تسریع کرد (اتیل سریعتر از آب تبخیر می شود). کالن این کار را صرفاً به عنوان یک آزمایش انجام داد، همانطور که الیور ایوانز آمریکایی، که یخچال دیگری را در سال 1805 طراحی کرد. در حالی که ایوانز هرگز دستگاه خود را فراتر از مرحله نمونه اولیه توسعه نداد، در سال 1844 یک پزشک آمریکایی به نام جان گوری در واقع دستگاه بسیار مشابهی برای تهیه یخ برای بیمارستانی که در آن کار می کرد ساخت. دستگاه گوری هوای فشرده را که بعداً با آب خنک می‌شد، فشرده می‌کرد. سپس هوای خنک شده به داخل سیلندر موتور هدایت شد و با انبساط مجدد، دمای آن به اندازه ای کاهش یافت که بتوان یخ ساخت.
در سال 1856 یکی دیگر از آمریکایی ها به نام الکساندر توئینینگ شروع به فروش یک دستگاه تبرید بر اساس همان اصل فشرده سازی بخار کرد و کمی بعد جیمز هریسون استرالیایی طرح آمریکایی (برای استفاده در خانه های فردی) را برای بسته بندی گوشت و نوشیدنی گسترش داد. ساخت صنایع سه سال بعد، فردیناند کار با معرفی آمونیاک به عنوان خنک کننده، مفهوم اساسی همه این یخچال ها را اصلاح کرد. آمونیاک نشان دهنده پیشرفت است زیرا سریعتر از آب منبسط می شود و بنابراین می تواند گرمای بیشتری را از محیط خود جذب کند. همچنین نوآوری های دیگری را انجام داد. یخچال او با استفاده از چرخه ای کار می کرد که در آن بخار مبرد (آمونیاک) در مایعی (مخلوطی از آمونیاک و آب) جذب می شد که متعاقباً گرم می شد. گرما باعث ایجاد مبرد شد.

برای تبخیر کردن، در نتیجه یک اثر خنک کننده ایجاد می شود (پس از تبخیر، مبرد متراکم شد تا بتواند یک بار دیگر در مایع جذب شود و چرخه تکرار شود). دستگاه او نه تنها فروش بسیار خوبی داشت، بلکه با ارتقای مفهوم تراکم ایوانز و افزودن مبرد پیچیده تر، تبرید مدرن را نیز افتتاح کرد. این اجزاء اساس اکثر یخچال های مورد استفاده امروزه باقی مانده اند.

با این حال، آمونیاک خود مشکلات متعددی را ایجاد کرد. در حالی که این ماده به عنوان یک خنک کننده بسیار موثر عمل می کرد، زمانی که نشت کرد هم معطر و هم سمی بود و پس از توسعه جایگزین های مصنوعی در طول دهه 1920، به سرعت از یخچال ناپدید شد. شناخته شده ترین آنها، که توسط Du Pont تحت نام فرئون ثبت شده است، با تغییر شیمیایی مولکول متان، جایگزینی دو اتم کلر و دو اتم فلوئور به جای چهار اتم هیدروژن آن ایجاد شد. گاز حاصل (از نظر فنی، دی کلروفلورومتان) مورد استقبال قرار گرفت زیرا نقطه جوش کم، کشش سطحی و ویسکوزیته آن را تبدیل به یک مبرد ایده آل – و ظاهراً بدون مشکل – کرده است. بعداً، در دهه 1970، دانشمندان متوجه شدند که فریون مشکلاتی را در ارتباط با محیط زیست ایجاد می کند و شروع به جستجو برای عوامل جدید برای استفاده در تبرید کردند.

مرکز تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا در اصفهان

خدمات تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

خدمات مجموعه دمای سبز بسیار گسترده و متنوع میباشد اما مهم ترین آن ها به شرح زیر میباشد .

 • خدمات شارژ گاز و نشت یابی
 • خدمات تعویض موتور یا کمپرسور یخچال
 • خدمات ترمیم یا تعویض سیستم دیفراست «یخ زدایی خودکار»
 • ترمیم یا تعویض لاستیک دور درب «نوار درب»
 • خدمات تعمیر برد الکترونیکی یخچال
 • خدمات تعمیرات و تعویض ترموستات
 • خدمات تعمیر یخساز ساید بای ساید
 • خدمات تعویض فیلتر ها آب یخچال
 • و ده ها خدمات متنوع دیگر …

تمامی تعمیراتی که توسط تعمیرکاران مجموعه دمای سبز انجام میشود دارای گارانتی و پشتیبانی 3 تا 6 ماهه میباشد چنانچه طی این مدت مشکلی برای دستگاه شما بوجود آید بصورت کاملا رایگان پشتیبانی میشود .

مشکلات رایج در تعمیر یخچال های اسنوا

 1. یخچال صداهای عجیبی دارد یا صدای آن زیاد و غیر عادی است.
 2. موتور یخچال کار نمی‌کند و سرمای مناسبی ندارد.
 3. یخچال در میزان کم تا زیاد، برفک می‌زند.
 4. بدنه یخچال، برق دارد.
 5. صدایی در بخش فیلتر تصفیه آب شنیده می‌شود.
 6. به خوبی منجمد نمی‌کند.
 7. لاستیک درب یخچال، خراب شده است.
 8. بخش یخساز، یخ نمی‌سازد.
 9. لامپ روشنایی روشن نمی‌شود.

تعمیرات یخچال سایر برندها

از آنجا که یخچال فریزرهای نسل جدید با مدل های قدیمی کاملا متفاوت هستند، هر برندی نیاز به تعمیرکار متخصص خود را دارد. مثلا تعمیرات یخچال اسنوا در اصفهان با تعمیر یخچال امرسان، سرویس یخچال بوش و تعمیر یخچال سامسونگ متفاوت خواهد بود. برای همین است که در موارد تخصصی از آنجا که شما اطلاعات فنی لازم در مورد سرویس یخچال خود را ندارید، حتما باید از تکنسین های سرویس کاردمای سبز کمک بگیرید. متخصصان تعمیرات یخچال فریزر، آموزش های لازم برای تعمیر یخچال در منزل را دیده اند و با داشتن تجربه ی لازم برای تعمیر یخچال های جدید و قدیمی به شما اطمینان خاطر خواهند داد که می توانند مشکلات مربوط به یخچال شما را برطرف نمایند.

خدمات تعمیر یخچال اصفهان ارائه شده در سایت دمای سبز شامل موارد زیر است:
تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان
سرویس یخچال بوش
تعمیرات یخچال اسنوا اصفهان
تعمیر یخچال امرسان اصفهان
تعمیر یخچال فریزر شبانه روزی
تعمیرات یخچال در منزل
سرویس و تعمیر برندهای مختلف یخچال فریزر

تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

مزایای تعمیرات یخچال در محل چیست؟

صرفه جویی در وقت و زمان تعمیر یخچال.

احتمال صدمات وارده به یخچال هنگام جابجایی برای تعمیر به صفر می رسد.

هزینه جابجایی جهت تعمیر وجود ندارد.

در کوتاهترین زمان یخچال شما در محل تعمیر می شود.

حین انجام کار تعمیرکار، ناظر تعمیر یخچال می باشید.

چه زمانی باید با تعمیرات یخچال اسنوا در اصفهان تماس گرفت؟

یخچال یکی از معدود وسایلی است که در خانه شما به طور مداوم در روز یا شب کار می کند و غذای شما را سرد نگه می دارد. اگر در نظر بگیرید که یک یخچال چقدر باید کار کند، در واقع بسیار شگفت انگیز است که آنها به ندرت خراب می شوند. در موارد نادری که یخچال شما از کار می افتد، ممکن است با هزینه تعمیرات بالا و هزینه جایگزینی تمام مواد غذایی از دست رفته مواجه شوید بنابراین اگر با موارد زیر روبرو شدید با تعمیرکاران دمای سبز تماس گرفته تا در کمترین زمان در محل حاضر شوند:

یخ زدن یا عدم یخ زدن مواد غذایی در یخچال

برفک زدن یخچال اسنوا

سرازیر شدن آب از یخچال

از کار افتادن موتور یخچال یا اتومات نکردن آن

یخساز یا فریزر یخچال دچار برفک زدگی شده باشد

هنگامی که با لمس بدنه یخچال اسنوا دچار برق گرفتگی می شوید

وجود صدای غیر طبیعی از یخچال و فریزر اسنوا

فاسد شدن مواد غذایی در یخچال

در صورت بروز هر کدام از ایراداتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شما می بایست هر چه سریعتر جهت تعمیر یخچال اسنوای خود اقدام نمایید . در این زمان  هاست که شما می توانید نمایندگی تعمیرات یخچال و تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال در اصفهان تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجموعه دمای سبز در اسرع وقت جهت رفع ایراد دستگاه شما اقدام نمایند.

کویل کندانسور یخچال اسنوا چیست؟

یخچال و فریزر از دو جزء اصلی تشکیل شده است: کویل کندانسور و کویل اواپراتور. یک خنک کننده مایع توسط یک کمپرسور و یک موتور از طریق این سیم پیچ ها به گردش در می آید. مایع مبرد در کندانسور خنک می شود. سپس به سمت اواپراتور جریان می یابد. در اواپراتور، هوای دستگاه با تماس با سیم پیچ پر از مایع خنک می شود. کندانسور یخچال یا فریزر سیم پیچ بیرونی دستگاه است. اواپراتور سیم پیچ در داخل است. مایع خنک کننده توسط یک کمپرسور در سیستم به گردش در می آید.

جداسازی قطعات  یخچال

اجزای کنترل یخچال معمولاً در قسمت بالایی یا بالای دستگاه قرار دارند. موتور، کمپرسور، کویل کندانسور و فن کندانسور در قسمت پایینی قرار دارند.

برای دسترسی به اجزای بخش بالایی دستگاه، پیچ های نگهدارنده برداشته می شود یا گیره هایی را که پانل های پلاستیکی یا فلزی را روی قطعات نگه می دارند، باز می شود. این بست ها ممکن است با برش یا قالب گیری پنهان شوند. در این حالت، با یک چاقوی بتونه با تیغه سفت، برش یا قالب را جدا می شود. کنترل های بیرون زده نیز ممکن است به عنوان نگهدارنده برای بخش های مختلف پانل عمل کنند. در اکثر یخچال ها، قفسه ها را می توان جدا کرد تا امکان دسترسی به برخی از پانل ها فراهم شود.

برای دسترسی به بخش پایینی یخچال، پانل سرویس را که با پیچ های نگهدارنده در پشت دستگاه در زیر سیم پیچ های کندانسور نگه داشته شده است، برداشته شده و این واحد همچنین ممکن است یک پانل دسترسی جلویی در زیر در داشته باشد. این پانل ممکن است با پیچ های نگهدارنده نگه داشته شود یا ممکن است دو براکت کناری به سمت بالا و پایین لیز بخورد. در برخی از مدل ها، می توانید یخچال را برگردانید و قطعات را از پایین تست و سرویس می شوند. در این حالت، قبل از انجام هر گونه سرویسی، یخچال باید یخ زدایی شود، از برق خارج شود و تخلیه شود.

کویل های کندانسور و اواپراتور و کمپرسور در اکثر یخچال ها واحدهای آب بندی هستند. اگر نقصی در این قسمت ها رخ داده باشد باید توسط  یک سرویس دهنده حرفه ای تعمیر انجام بگیرد. سایر قطعات را معمولاً می‌توان باز کرد یا از براکت‌های نصب جدا کرد.

تست سیم برق یخچال اسنوا

اگر سیم دستگاه فرسوده به نظر می رسد، یا اگر علائم سوختگی روی شاخک های دوشاخه یا پیچ های ترمینال – روی بلوک ترمینال، زیر پانل دسترسی عقب دستگاه – مشاهده کردید، ممکن است سیم معیوب باشد. بند ناف را با یک VOM تنظیم شده در مقیاس RX1 تست کنید.

تعداد زیادی از مشکلات یخچال می تواند ناشی از باز و بسته شدن ساده درب باشد. از دمای نامناسب گرفته تا یخ زدگی فراوان، تعمیر و نگهداری درب می تواند تمام مشکلات شما را حل کند.

خدمات قابل اعتماد تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

آشپزخانه مدرن بدون یخچالی که به درستی کار می کند کامل نمی شود، اما این دستگاه باید همیشه با اطمینان کار کند. می‌توانید با سرویس کردن آن توسط یک تکنسین معتبر کارخانه که قادر به رفع تقریباً همه مشکلات رایج یخچال است، اطمینان حاصل کنید. یخچال شما باید همیشه در اوج راندمان کار کند، و برای بهترین نتایج تعمیر، ممکن است بخواهید از یک سرویس حرفه ای تعمیر لوازم خانگی در مجموعه دمای سبز کمک بگیرید.

برای مشاوره و کمک بیشتر در مورد نیازهای تعمیر یخچال خود، حتما از یک تکنسین تعمیر لوازم خانگی معتبر کمک بگیرید.

مرکز تعمیرات اسنوا اصفهان

 تعمیر یخچال در منزل اصفهان چگونه خدمات دهی میشود؟

یکی ازدغدغه های مشتریان تعمیر یخچال در منزل اصفهان اینکه خدمات دهنده تعمیر یخچال در محل ادرس مورد نظر حضور پیدا کند و مشکلشون را حل کند. سایت خدمات مجموعه دمای سبز تلاش کرده با خدمت گرفتن خدمات دهنده های باتجربه تعمیر یخچال در منزل اصفهان خدمات را در محل ارائه دهد، تا از هزینه های اضافی ایاب ذهاب از مشتریان جلوگیری کند. همچنین خدمات دهندهای مجرب تعمیر یخچال در منزل اصفهان ، به تعمیر انواع یخچال ها  با برندهای مختلف مثل سامسونگ، ال جی، ارج، اسنوا، دوو و غیره خدمات تعمیر در منزل و محیط کار ارائه میکنند. پس مشتریان محترم در منزل یا شرکت یا سازمان در صورت نیاز تعمیرکار یخچال سریعا به سایت مجموعه دمای سبز مراجعه کنید تا سرویسکار حرفه ای به محل ادرس مورد نظر اعزام شوند تا خدمات تعمیر یخچال  اسنوا را تضمینی ارائه کند.

مراقبت های لازم از یخچال و فریزر اسنوا

۱-غذای گرم هیچ وقت در داخل یخچال گذاشته نشود.

 ۲- همسطح بودن محل یخچال در منزل و غیره.

 ۳-همیشه از محافظ قوی برای اتصال برق در منزل یا محیط کار استفاده شود.

۴-تنظیمات یخچال همیشه بصورت دقیق کنترل شود.

5- فیلتر هوا و اب یخچال در زمان مربوط خود عوض شود

 6-بیهوده در یخچال باز گذاشته نشود

7-سالی یک بار حداقل یکبار یخچال خود را توسط تعمیر کار سرویس کنید

 8- موقع باز و بسته کردن کامل در یخچال همیشه دقت شود.در صورتی که خرابی یخچال بیشتر باشد. در صورت نیاز تعمیر کار تعمیرات یخچال در اصفهان در مجموعه دمای سبز تماس بگیرید.

سوالات رایج درباره خرابی یخچال اسنوا

 چرا مهر و موم یخچال شکافته شده است؟ این قطعه معیوب می تواند از بسته شدن دستگاه جلوگیری کند، پس لازم است در اسرع وقت آن را تعویض کنید. با دمای سبز هم می توانید از مشاوره متخصصان ما برای خرید قطعه جدید مطابق با مدل خود بهره مند شوید و هم از نصب مهر و موم جدید توسط تعمیرکار بهره مند شوید. در مورد قیمت واشر یخچال جدید، بسته به مارک و کیفیت می تواند از چند صدهزارتومان تا چند میلیون متغیر باشد.

چرا یخچال من دیگر سرما نمی دهد؟ این مشکل ممکن است نیاز به مداخله اضطراری توسط یکی از تعمیرکاران ما داشته باشد! این ممکن است به دلیل خرابی ترموستات، کندانسور مسدود شده یا حتی فن معیوب باشد. کارشناس ما می تواند در چند نگاه متوجه شود که چه مشکلی در یخچال شما وجود دارد و مطابق با آن عمل می کند. توجه داشته باشید که قیمت خازن جدید به طور کلی حدودا از یک میلیون تا چند میلیون است. عرض جغرافیایی برای هزینه ترموستات یکسان است، در حالی که قیمت یک فن یخچال به طور کلی چندین صدهزار است و حتی می تواند از چند میلیون هم فراتر رود.

آیا من می توانم نشت گاز را تشخیص دهم؟ در آنجا نیز می توان یک مداخله اضطراری را برنامه ریزی کرد. احتمالاً مقصر کمپرسور است. قیمت آن داده نشده است: برای یک کمپرسور یخچال خوب هزینه کنید.

چرا یخچال من نشتی دارد؟ لوله تخلیه آب یا شیر اصلی یخچال مشکل دارد.

چرا یخچال اسنوا خیلی سرد است و غذای من را منجمد می کند؟ ممکن است دستگاه خیلی پر باشد! یا اینکه ترموستات مشکل دارد. این قطعه ممکن است معیوب باشد یا به درستی تنظیم نشده باشد.

چرا یخچال من داغ است؟

علاوه بر متناقض بودن، گرم شدن دیواره های یخچال نیز می تواند نگران کننده باشد. و با این حال، این لزوماً نشانه هیچ مشکلی نیست: برعکس. کناره های یخچال به دلایل مختلفی ممکن است داغ شوند: اگر یخچال باید دیواره ها را گرم کند تا قطرات میعان تبدیل به یخ نشوند.

اگر در آشپزخانه گرم است (مخصوصا در تابستان)

اگر درب یخچال بارها باز شود.

چرا مجموعه دمای سبز برای تعمیر یخچال اسنوا؟

 • تعمیرکاران متخصص
 • بهترین خدمات تعمیر در کمترین زمان
 • خدمات هفت روز هفته
 • گارانتی تعمیر و قطعات
 • خدمات 24 ساعته
 • تعمیر در محل و منزل
 • دارای تکنسین های با دانش بروز شده
 • آشنایی با جدید ترین مدل های یخچال اسنوا
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال اسنوا

مرکز تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا

یخچال و فریزر اسنوا

یخچال های اسنوا در 4 دسته بندی ساید بای ساید،‌ یخچال با فریزر بالا، یخچال با فریزر پایین و یخچال های تک درب ارائه می شوند . هر کدام از انواع یخچال های اسنوا دارای ویژگی های خاص و منحصر بفردی هستند اما به طور کلی می توان گفت که تمامی آنها از سطح انرژی A یا A+ بهره می برند .

بعلاوه تکنولوژی جدید بکار رفته در صفحه نمایش لمسی این دستگاه ها، فریزر بدون برفک، به کارگیری گاز R134 فاقد CFC و منطبق بر قوانین بین المللی و همچنین تکنولوژی انحصاری چرخه ی تعادل که به منظور کاهش پارازیت های حاصل از کمپرسور به کار رفته است، از ویژگی های مشترک یخچال های اسنوا می باشد .

نکات کاربردی جهت نصب یخچال اسنوا

 1. اتصال زمین خوب توصیه می شود.

– پریزهای برق باید با مصرف برق وسایل برقی مطابقت داشته باشد. کلیه وسایل برقی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، خشک کن، ماشین ظرفشویی و غیره؛ باید به یک سیستم امنیتی متصل شود، به آن رله دیفرانسیل می گویند.

رله دیفرانسیل چیست؟

– به سیستم الکتریکی فاز و نول متصل است. هر مدار الکتریکی باید در فاز و نول مصرف یکسانی داشته باشد، بسته به باری که وصل می شود باید آمپرهای یکسانی را اندازه گیری کند.

– هنگامی که هادی الکتریکی در اثر رطوبت یا گرم شدن بیش از حد یک جزء با ساختار یک دستگاه تماس پیدا می کند. جریان به فاز برنمی گردد و تفاوت هایی در مصرف ایجاد می کند. این جریان به زمین می رود بنابراین به برق مصرفی برنمی گردد و از آنجا رله دیفرانسیل عمل می کند.

– دستگاهی است که در هنگام تولید این خرابی ها از یخچال اسنوا محافظت می کند.

– اگر اطلاعات بیشتری می خواهید با تکنسین های مجاز مجموعه دمای سبز تماس بگیرید.

 1. یخچال شما باید تراز باشد.
 2. یخچال شما نباید در معرض نور مستقیم خورشید باشد.
 3. هنگام حمل یخچال خود از جایی به جای دیگر باید 24 ساعت بدون اتصال به سیستم برق بماند تا یخ زدایی شود، از چاقو و اجسام تیز استفاده نکنید. یخچال شما باید به طور طبیعی متصل شود.
 4. شما باید حداقل 2 بار در سال تعمیر و نگهداری انجام دهید و در نتیجه از انسداد لوله در زهکشی یخچالNo Frostجلوگیری کنید.
 5. توصیه می شود گردش سیستمNo Frostرا مسدود نکنید تا غذای شما به خوبی در یخچال بماند.

قطعات مختلف یک یخچال

یخچال و فریزر در یک جعبه فلزی مستطیلی ساخته می شود و آن را با عایق پلی اورتان تزریقی پر می کند. سپس لوازم جانبی مانند:

 • موتور
 • کمپرسور
 • تایمر یا کارت برق (برای کنترل های شما)
 • حسگرها
 • ترموستات
 • تاول
 • فریزا
 • خازن
 • پنکه
 • کانال های زهکشی
 • تحمل
 • سوئیچ درب

هر کدام از موارد بالا قطعات اصلی یک یخچال است که باید به خوبی از آن مراقبت و نگهداری کرد اگر هر کدام از آنها به علتی دچار نقص و عیب شد با تعمیرکاران حرفه ای و متخصص تماس بگیرید.

4.9/5 - (30 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

19 دیدگاه

 • سلام و وقت بخیر

  یخچال فریزر اسنوا که داریم، در زمستان یخ نمی زند ولی در تابستان مشکل نداره، لطفا راهنمایی نمایید.

  • سلام وقتتون بخیر
   برای رفع این مشکل لطفا با شماره ی 09134004910 تماس بگیرید.

 • تشکر از تعمیرکار محترمی که دمای سبز فرستاد. خیلی خوب تونست یخچال اسنوای ما رو تعمیر کنه.

 • ارورهایی که یخچال اسنوا می دهد چطور می تونم رفعشون کنم؟

  • یخچال اسنوا ممکن است ارورهای متفاوتی را بدهد. برای حل هر کدام اقدام مناسب خود را باید انجام داد. برای حل مشکل لطفا با تعمیرکاران دمای سبز تماس بگیرید.

 • میزان دمای پیشنهادی برای یخچال فریزرهای اسنوا چقدر است؟

  • یخچال: دمای 4درجه سانتیگراد

   محفظه میوه و سبزیجات: 5 درجه

   فریزر: منفی 20 درجه

 • چرا یخچال فریزر اسنوا صدای غیر عادی و آزاردهنده دارد؟

  • تشکر از سوالی که پرسیدین
   این مشکل علت های مختلف می تواند داشته باشد:
   تراز نبودن یخچال
   رعایت فاصله ی بین یخچال و دیوار که بیشتر از ده سانت باشه
   بررسی فن و موتور یخچال

 • تشکر از اطلاعات و خدماتی که ارائه می دهید. یخچال اسنوایی که دارم خیلی خوب و سریع تعمیر شد.

 • تشکر از خدمت سریع و با کیفیتی که ارائه دادین

  • سلامت باشید

 • یخچال اسنوا بالا پایین دارم. علت اینکه یخ می زنه چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

  • لطفا با کارشناسان ما در تماس شوید.

 • تشکر از خدماتتون. خیلی سریع اومدن و یخچالمون رو تعمیر کردن

  • خوشحالیم که راضی هستین

 • ممنون از خدمات خوبتون که اومدین و تعمیر کردین

 • سلام مطالب شما خیلی مفیده من همیشه میام اینجا اگه سوالی داشتم مرسی خیلی ممنون واقعا

  • نظر لطفتونه😊

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *