نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در اصفهان

فهرست مطالب

تعمیر یخچال یخساران اصفهان

در صورت عدم عیب یابی درست، نه تنها یخچال تعمیر نخواهد شد بلکه ممکن است بخش های دیگر آن نیز دچار مشکل شده و مشتری متحمل هزینه ی گرافی جهت تعمیر یخچال گردد. بنایراین در زمان بروز مشکل و اختلال در عملکرد یخچال تماس با یک مرکز معتبر و حرفه ای در زمینه سرویس و تعمیر یخچال از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تعمیرکاران مجموعه دمای سبز بدلیل داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر یخچال، به تمامی نقاط قوت و ضعف تعمیر یخچال در انواع برندهای موجود در بازار از جمله تعمیر یخچال یخساران در اصفهان آشنایی کامل داشته و پس از عیب یابی صحیح در کمترین زمان قادر به تعمیر یخچال شما خواهند بود، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیر یخچال باشد. دمای سبز به عنوان مرکز تعمیر یخچال در اصفهان سال ها توانسته تا انواع برندهای ایرانی و خارجی را به نحو احسن تعمیر نماید.

اختلالی که خرابی یخچال در آشپزخانه در تمام اجزای آشپزخانه ایجاد می کند، چالش برانگیزترین موقعیتی است که می توان تصور کرد. برای تعمیر یخچال یخساران خود با تعمیرات یخچال اصفهان تماس بگیرید. تعمیرکاران گروه دمای سبز خدمات متنوعی از جمله تعمیر یخچال در منازل را با اطمینان از بالاترین کیفیت و قیمت مناسب و همچنین خدمات تعمیر یخچال در یخساران با اطمینان کامل به شما ارائه می دهند.

یخچال یخساران

کف های شیشه ای توکار و نشکن یخچال های یخچال یخساران حداکثر حفاظت از کف را تضمین می کند و به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی از شکستگی از یخچال خود استفاده کنید. علاوه بر این، در این یخچال فریزر هیچ نوع قالب یا یخبندان وجود ندارد. این یخچال فریزر دارای یک کشوی میوه و سبزیجات بسیار جادار است که محصول را برای مدت بسیار طولانی تازه نگه می دارد. یکی از مزایای این محصول دستگیره اهرمی فوق العاده راحت آن است که در هنگام باز کردن یخچال لذت را به حداکثر می رساند. به دلیل جریان طبیعی هوا در این دستگاه، می توانید طولانی ترین ماندگاری ممکن را برای مواد غذایی در یخچال پیش بینی کنید.

تعمیر یخچال یخساران اصفهان

آیا یخچال یخساران خراب ارزش تعمیر را دارد؟

منطقی است که قبل از شروع به جستجوی قطعات جایگزین یا تماس با یک متخصص در مورد خرید یک فریزر جدید فکر کنید. هزینه خرید فناوری جدید خیلی زیاد نیست و این نوآوری ها انرژی کمتری نسبت به فناوری هایی که مدتی در بازار بوده مصرف می کنند.
چند راه حل وجود دارد که اگر می خواهید فریزر خود را نگه دارید می توانید دوباره کار کنید. با این حال، قبل از خرج کردن پول زیاد برای تعویض قطعات یا استخدام یک متخصص برای تعمیر آن، کمی فکر جدی کنید.

چه اجزایی از یخچال یخساران بیشترین آسیب را دارد؟

اکثر قطعات آسیب دیده فریزر که می توانید به سرعت آنها را به تنهایی تغییر دهید به شرح زیر است:

 • بشقاب های شیشه ای ترک خورده
 • دسته یخچال خراب است
 • داخل لامپ ترک خورده است
 • جیب های درب شکسته
 • مهر و موم متخلخل یا شکسته است
 • فن سبزیجات با کرک
 • لولا

قبل از اینکه بخواهید خودتان ترموستات یا وسایل الکترونیکی را تعمیر کنید، باید مطمئن شوید که آنها واقعاً خراب هستند. سیستم خنک کننده دستگاه نباید آسیب ببیند زیرا نشت مایع خنک کننده منجر به از بین رفتن فریزر می شود.

وظایف شرکت تعمیر یخچال یخساران در اصفهان:

 • به گفته نمایندگی تعمیرات یخساران کلیه خدمات ارائه شده باید دارای گارانتی باشد.
 • نمایندگی مجاز یخساران در تمامی خدمات خود فقط از قطعات اورجینال استفاده می کند.
 • سریع ترین زمان تحویل و مناسب ترین قیمت ها برای کلیه خدمات تعمیر یخچال یخساران ارائه شده است.
 • با هر سرویس از نمایندگی تعمیرات یخساران فاکتور رسمی داده می شود.
 • تکنسین های استخدام شده در نمایندگی مجاز یخساران همگی تحصیل کرده و ماهر هستند.
 • مشکلاتی از یخچال یخساران که می توانید به تنهایی حل کنید.
 • بررسی کنید که آیا درزگیرها نشتی دارند یا خیر سطوح یخ زده است مهر و موم ها را تمیز کنید و برای انجام این کار به دنبال علائم زبری یا ترک باشید. اگر چنین است، به فروشگاه سخت افزار بروید و مقداری درزگیر (مانند درزگیر پنجره) بخرید تا مطمئن شوید که یخچال یک بار دیگر به طور ایمن بسته می شود. مستقیماً از سازنده استعلام بگیرید تا ببینید آیا مهر و موم اصلی هنوز در انبار موجود است یا خیر.

نکته: برای اطمینان از ایمنی خود، قبل از کار بر روی فریزر دوشاخه برق را از برق بکشید.

چرا یخچال یخساران دائما وزوز می کند؟

صدای کم و بیش ناراحت کننده، وزوز، یکی از مشکلات رایج در یخچال است. طیف وسیعی از علل می تواند وجود داشته باشد. در این صفحه، دلایل بالقوه و راه‌حل‌های پیشنهادی را پیدا خواهید کرد.

وزوز یخچال ناشی از:

 • اگر درزگیر یخچال نیاز به تعویض یا تمیز کردن دارد، این کار را انجام دهید.
 • یخچال را یخ زدایی کنید زیرا مدتی است این کار انجام نشده است.
 • اگر یخچال نزدیک دیوار نصب شده است، آن را از دیوار دور کنید.
 • زیر یا پشت یخچال خیس است. در بیشتر موارد، حل این مشکل ساده است.

آب مذاب حاصل از یخ زدایی توسط زهکشی های بسیاری از یخچال ها به بیرون هدایت می شود و در آنجا تبخیر می شود. بررسی کنید که آیا سوراخ یخچال مسدود شده است یا خیر. معمولاً اگر آب باشد چیز بدی نیست. یخچال های با یخ زدایی خودکار کانالی دارند که آب ذوب شده را از یخ زدایی به پشت دستگاه هدایت می کند و در آنجا با استفاده از گرمای تلف شده دستگاه تبخیر می شود. ناودان یخچال معمولا توسط چیزی مسدود می شود. فریزر باید تمیز شود و برای تمیز کردن سوراخ کوچک پشت باید از لوله پاک کن استفاده کرد.
یخچال یخساران دائماً در حال کار است یا یخ داخل آن است. معمولاً مهر و موم بد مقصر است. در اینجا، تمیز کردن مهر و موم کمک می کند تا مطمئن شوید که هیچ جسم خارجی روی مهر و موم وجود ندارد که می تواند از سفت شدن مهر و موم جلوگیری کند. اگر شکاف ها یا سوراخ هایی را در نوار آب و هوا پیدا کردید، می توانید دوباره فریزر را با نوارهای درزگیر پنجره که به راحتی در فروشگاه ها موجود است، سفت کنید. امیدواریم سازنده یخچال واشرهای مناسبی را برای خرید ارائه دهد یا بتوانید یک مهر و موم پروفیل مناسب را پیدا کنید. در اینجا خلاقیت شما مورد تقاضا است، آنچه بسته می‌شود مجاز است. یخچال یخساران با وجود منفی بودن دمای داخل به طور مداوم کار می کند. در چنین شرایطی، ترموستات اغلب آسیب می بیند. سعی کنید ترموستات مناسب را از سازنده پیدا کنید و ترموستات قدیمی را تعویض کنید.
چراغ روشن می شود اما فریزر فعال نمی شود. ترموستات احتمالا ریشه مشکل در این مورد است. دستورالعمل های موجود در پرونده پیش روی خود را دنبال کنید.

اگر ترموستات یخچال یخساران خراب شد چه کنیم؟

یخچال بدون ترموستات خراب است، اما در حال حاضر مشکلی نیست. شما فقط باید بفهمید چه اشتباهی رخ داده است. یخچال یخساران روشن نمی‌شود و چراغ خاموش است. بررسی کنید که آیا لامپ معیوب است. اگر بعد از تعویض لامپ روشن شد، به دستورالعمل زیر گوش کنید. اگر تاریک بماند، 2 شاخه یخچال یا سیم اتصال ممکن است معیوب باشد.

در ادامه این دستور را دنبال کنید.

 • فیوز را بررسی کنید.
 •  سوکت دیگری را امتحان کنید.
 •  دوشاخه را عوض کنید.
 • کابل اتصال را قطع کنید.

هنگامی که فریزر کار می کند، ممکن است حباب بزند، به طور ناهموار خنک شود، مبدل های حرارتی پشتی را فقط تا حدی گرم کند، یا مایعی که آب نیست نشت کند. در این مثال، تمام یا مقداری از مایع خنک کننده توسط یخچال از بین رفته است. هیچ کاری نمی توان برای تغییر آن انجام داد.

تعمیرات یخچال یخساران در اصفهان

مراقبت و راهکارهایی برای جلوگیری از نیاز به تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان

با استفاده از روش های مراقبت و پیشگیری می توانید نیاز به تعمیر فریزر را کاهش دهید و عمر فریزر خود را افزایش دهید. راه حل های زیر برای جلوگیری از نیاز به تعمیر یخچال فریزر ارائه شده است:.

نظافت و نگهداری دوره ای: باید به طور مرتب یخچال را تمیز کرده و اجزای داخلی آن را بررسی کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید. برای جلوگیری از ورود هوا به داخل یخچال، باید بررسی کنید که درب ها به درستی بسته شده باشند.

مطمئن شوید که یخچال شما می تواند بار را تحمل کند تا از اضافه بار جلوگیری شود.
برای جلوگیری از گرمای بیش از حد و خرابی موتور، باید قابلیت های تنظیم دمای یخچال را نیز بررسی کنید.

فاصله مناسب بین یخچال و دیوار یا سایر اشیاء باید در نظر گرفته شود تا از فشار بی مورد به کمپرسور یخچال جلوگیری شود. در صورت لزوم می توانید از پاهای متحرک استفاده کنید.

فیلتر یخچال را به طور منظم تعویض کنید تا به کمپرسور و سایر اجزای آن آسیبی نرسد.

استفاده صحیح از یخچال: برای جلوگیری از نیاز به تعمیر یخچال، باید از یخچال به درستی استفاده کنید و دستورالعمل های سازنده را رعایت کنید.

 یخچال یخساران دارای مشکلات برد الکترونیکی است

برد الکترونیکی یکی از عناصر کلیدی یخچال یخساران برای مدیریت عملکرد دستگاه استفاده می شود. ممکن است یخچال به طور ناگهانی خاموش شود، نمایشگر دیجیتال ممکن است پیام های خطا را نمایش دهد، یا ممکن است عملکرد یخچال به طور کلی تحت تأثیر مشکل برد الکترونیکی قرار گیرد. به عنوان مثال، مشکل یکی از قطعات الکترونیکی روی برد یا استفاده از برنامه های کنترل نامناسب، همگی نمونه هایی از مشکلات بردهای الکترونیکی هستند که می توانند با توجه به موقعیت مکانی آنها ایجاد شوند. با این حال، عوامل دیگری مانند تغییرات ولتاژ در شبکه برق خانگی، آسیب به نصب برد یا آسیب فیزیکی به برد نیز می تواند منجر به مشکلاتی در برد الکترونیکی یخچال شود. برای رفع مشکلات برد الکترونیکی یخچال بهتر است با یک تعمیرکار خبره و با تجربه تماس بگیرید. برای عیب یابی و رفع ایرادات بردهای الکترونیکی، تعمیرکار باید در این زمینه آگاه بوده و تجربه کافی داشته باشد. به منظور رفع دائمی مشکلات و حفظ عملکرد مطمئن یخچال خود، باید از قطعات با کیفیت بالا و استاندارد صنعتی نیز برای تعمیرات استفاده کنید.

تعمیرات یخچال یخساران در اصفهان

تعمیرگاه مجاز یخچال یخساران با شعبات مختلف در سراسر اصفهان قصد در تسهیل نمودن خدمات برای شما عزیزان دارد.

طول عمر یخچال شما با ساخت پارچه تمام قطعات تعویضی تعمیرات یخچال یخساران افزایش می یابد.

خدمات یخچال فریزر یخساران مجموعه دمای سبز همگی دارای گارانتی 3 تا 12 ماهه می باشد.

اگر مشکل یخچال و فریزر یخساران شما عزیزان سعی در تشخیص آن دارید جزئی است، ما به شما مشاوره تلفنی برای رفع آن خواهیم داد. در غیر این صورت تعمیرکار یخچال یخساران کمتر از یک ساعت دیگر در محل حاضر می شود تا تعمیرات را انجام دهد. دیگر نگران تعمیرات نباشید زیرا مجموعه دمای سبز هزینه تمامی تعمیرات یخچال یخساران را برای رفاه شما پرداخت کرده است.

4.9/5 - (7 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

2 دیدگاه

 • مطالبتون برای ما مفید واقع شد سپاسگزارم

  • تشکر از نظر شما

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *