بهترین مارک یخچال دوقلوی خارجی

تعمیر یخچال دقلو

فهرست مطالب

انتخاب بهترین لوازم برقی آشپزخانه به دلیل قیمت و تنوع بالایی که دارند همیشه برای ما دشوار هستند. یکی از مهمترین لوازم برقی آشپزخانه که پایه ثابت هر آشپزخانه‌ای است، یخچالها هستند. یکی از مدلهای یخچال که این روزها طرفدار زیادی دارد یخچال فریزر دو قلو است. این مدل از یخچال ها به دلیل کاربرد زیادی که دارند بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

بهترین مارک یخچال دوقلو خارجی

امروزه یخچال دوقلو نشانگر واقعی یک آشپزخانه مجلل است. این لوازم ذاتا ظریف هستند و این قابلیت را دارند که با کابینت شما ترکیب شوند یا برای طراحی یکپارچه با پیشخوان شما همسطح بنشینند. اما این ظرافت هزینه دارد: یخچال های خارجی گران تر از نمونه های ایرانی  هستند. برای کمک به شما برای سرمایه گذاری عاقلانه و انتخاب درست برای قلب آشپزخانه، ما بهترین یخچال های دوقلو را بررسی کردیم و تمام ویژگی هایی را که باید در نظر بگیرید، از تعداد و نوع درها گرفته تا ابعاد کلی و اتصال هوشمند برای شما معرفی کرده ایم.

برای یخچال‌ها، ما معمولاً برای یکنواختی دما و سطح رطوبت از قفسه‌ای به قفسه و کشو به کشو، و همچنین برای تغییرات دما در مناطق منفرد در طول زمان امتیاز می‌دهیم. اگرچه ما هر یک از یخچال‌ها را در این خلاصه در آزمایشگاه آزمایش نکرده‌ایم، مدل‌هایی از مارک‌های معتبر و اثبات‌شده را بررسی کردیم، نظرات کاربران را بررسی کردیم و ویژگی‌ها را در چندین قیمت با هم مقایسه کردیم. بهترین یخچال ها را می توان به طور یکپارچه در طراحی آشپزخانه شما ادغام کرد و فضای ذخیره سازی کافی و خنک کننده ثابت را برای مواد غذایی، نوشیدنی ها و موارد دیگر فراهم کرد.

اینها بهترین یخچال های خارجی دوقلو برای خرید در سال 2023 هستند، و همچنین آنچه قبل از خرید باید بدانید:

 • یخچال دوقلو: GE Cafe «جنرال الکتریک» یخچال ساید بای ساید دوقلو 48 اینچی
 • یخچال دوقلو: یخچال درب فرانسوی 36 اینچی مارک بوش
 • یخچال توکار هوشمند: یخچال 36 اینچی خانواده هاب 4 در فلکس سامسونگ
 • یخچال دوقلوی هوشمند ال جی: یخچال دو درب ال‌جی InstaView™، 761 لیتر، مشکی مات
 • یخچال دوقلوی دوو: یخچال چند درب DAEWOO 431L A+ – فولاد ضد زنگ

تعمیر یخچال دو قلو خارجی

یخچال دو درب فرانسوی چیست؟

نوع جدیدی از یخچال های هوشمند که در این یخچال‌ها معمولاً دو درب در بالای دستگاه و یک یا دو کشو به عنوان فریزر در پایین دستگاه قرار می‌گیرد، این یخچال ها قابلیت دسترسی آسان به مواد غذایی و نوشیدنی ها را فراهم می کند.

یخچال دو قلوی جنرال الکتریک

این یخچال با ظرفیت بالا از مجموعه کافه جنرال الکتریک همه چیزهایی را دارد که بیشتر مردم در یک یخچال خارجی به دنبال آن هستند: طراحی شیک و بدون درز، کنترل های هوشمند مفید و فضای کافی برای همه خواربار. طراحی ساید بای ساید آن فضای فریزر بیشتری نسبت به یخچال درب فرانسوی و همچنین دسترسی بهتر به محتویات فریزر فراهم می کند – اما به لطف ساختار گسترده آن، فضای سخاوتمندانه 17 فوت مکعبی یخچال نیز وجود دارد. دارای آب و یخ داخلی است که به حفظ ظاهر تمیز بیرونی کمک می کند.

منتقدان عملکرد آرام یخچال و انواع کشوهای داخلی و قفسه بندی که سازماندهی را آسان می کند را دوست دارند. همچنین با فناوری Wi-Fi Connect جنرال الکتریک فعال می شود، بنابراین پس از دانلود برنامه می توانید تنظیمات را تنظیم کنید و در صورت باز بودن درب یا نیاز به تعمیر، هشدار دریافت کنید.

 • ابعاد: 48*84*28 اینچ
 • ظرفیت: 29.52 مکعب. فوت
 • مشخصات فنی: فولاد ضد زنگ، با سخت افزار به رنگ مشکی برس خورده، برنز برس خورده یا مس برس خورده

یخچال دوقلوی بوش

یخچال‌های دوقلو تقریباً همیشه بیشتر از همتایان استاندارد خود قیمت خواهند داشت، اما این مدل مارک بوش با درب‌های فرانسوی و فریزر پایینی می‌تواند ظاهری یکپارچه و شیک و مناسب آشپزخانه و منزل خود خریداری کنید. منتقدان دوست دارند که چگونه طراحی خارجی هوشمند آن از فضای عمودی بهره می‌برد و علیرغم عرض 36 اینچی آن احساس جادار بودن می‌دهد. بسیاری همچنین خنک شدن یکنواخت و سریع آن را تحسین می کنند.

این یخچال مجهز به فناوری Home Connect بوش است – می‌توانید دمای یخچال یا فریزر را با یک برنامه در تلفن خود بررسی یا تغییر دهید. به علاوه، نسخه آماده پانل را می توان برای مطابقت با کابینت شما سفارشی کرد.

 • ابعاد: 36*83*25 اینچ
 • ظرفیت: 19.4 cu. فوت
 • مشخصات فنی: فولاد ضد زنگ، پانل آماده است.

یخچال دوقلوی 4 در فلکس فمیلی هاب 36 اینچی سامسونگ

در حین آزمایش مدل‌های مستقل برای جمع‌بندی بهترین یخچال‌هایمان، از تمام ویژگی‌های Family Hub سامسونگ غافلگیر شدیم، و همین فناوری بخشی از این مدل منحصر به فرد داخلی چهار در است. می‌توانید از صفحه لمسی بزرگ در بالا سمت راست برای ارسال پیام، پخش جریانی موسیقی یا تلویزیون در حین آشپزی و همگام‌سازی با دستگاه‌های هوشمند سازگار (مانند Google Nest) برای بررسی نمای درب ورودی یا تنظیم ترموستات همچنین می توانید محتویات یخچال را از طریق تلفن خود بررسی کنید و از صفحه نمایش برای مرور دستور العمل ها و سفارش مواد غذایی استفاده کنید. در مجموع، این مدل دارای مفیدترین ویژگی های هوشمندی است که ما در یخچال داخلی پیدا کرده ایم.

در حالی که ما این مدل را آزمایش نکرده‌ایم، آزمایش‌های قبلی یخچال‌های سامسونگ تأیید می‌کند که این برند در حفظ دمای ثابت، که برای تازه نگه داشتن غذاها ضروری است، برتری دارد. این یخچال در هر دو عمق کامل و پیشخوان موجود است (گزینه عمق پیشخوان همان چیزی است که می خواهید اگر می خواهید ظاهری بدون درز داشته باشید). دارای دو قسمت بالای یخچال، یک منطقه فریزر پایین و یک منطقه فلکس است که بسته به نیاز شما می تواند یخچال فریزر باشد.

 • ابعاد: 36 x 71 x 24 اینچ
 • ظرفیت: 23 cu. فوت
 • مشخصات فنی: فولاد ضد زنگ، فولاد ضد زنگ مشکی

فمیلی هاب سامسونگ چیست؟

برای سال‌ها، درهای یخچال مملو از تقویم‌ها، یادداشت‌ها و فهرست‌های کارهایی بود که خانواده‌ها را مرتب نگه می‌داشتند.

اکنون، به لطف یخچال های هوشمند، درهای به هم ریخته یخچال به گذشته تبدیل شده است. یخچال های هوشمند دارای ویژگی های بی شماری هستند که به سازماندهی خانواده ها کمک می کند و زندگی را آسان تر می کند. یکی از بزرگترین رقبا در بازار یخچال هوشمند امروزی سامسونگ است. یخچال خانواده هاب ™ سامسونگ با ویژگی های گسترده خود دنیایی از پیشرفت و مدرن بودن را به خانه شما می آورد.

یخچال فریزر فمیلی هاب سامسونگ به منظور تبدیل زندگی عادی به زندگی مدرن و تحول محیط آشپزخانه به محیطی هوشمند تولید می شود. فمیلی هاب سامسونگ خانواده شما را در هر زمان و هر مکان متصل نگه می دارد. با Samsung TV Plus، تصاویر را به اشتراک بگذارید، موسیقی پخش کنید یا برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید. وسایل و دستگاه های هوشمند خود را مستقیماً از یخچال خود کنترل کنید و از تمام مزایای داخلی بهره مند شوید.یخچال دوقلوی فمیلی هاب همه چیز را در خانه شما از یک مکان مرکزی به هم متصل می کند. در آشپزخانه خود سرگرم شوید، مهمانی را به آشپزخانه بیاورید و لیست‌های پخش آهنگ های مورد علاقه خود را از یخچال پخش کنید، Samsung TV Plus را پخش کنید یا فیلم‌ها، نمایش‌ها و رسانه‌های اجتماعی خود را برای تماشای بدون وقفه روی صفحه نمایش دهید.

فمیلی هاب چه کاری می تواند انجام دهد؟

Family Hub به راحتی نه تنها با سایر لوازم هوشمند سامسونگ ادغام می شود، بلکه با الکسا داخلی نیز همراه است که به شما امکان می دهد خانه هوشمند خود را به راحتی با فرمان صوتی کنترل کنید. Family Hub™ دارای چندین ویژگی داخلی برای برنامه ریزی و سفارش غذا، سازماندهی خانواده، سرگرمی و کنترل خانه هوشمند است.

ویژگی های غذا

با کشیدن انگشت روی صفحه فمیلی هاب خود، داخل یخچال خود را با Quick View به سرعت مشاهده کنید. این به شما کمک می کند تا در کنار صرفه جویی در مصرف انرژی، وعده های غذایی و لیست مواد غذایی خود را برنامه ریزی کنید. فمیلی هاب با ویژگی های داخلی خود می تواند به شما در برنامه ریزی وعده های غذایی، مشاهده دستور العمل ها، ایجاد لیست خرید و موارد دیگر کمک کند.

ویژگی های خانه هوشمند

فمیلی هاب چندین ادغام از جمله Ring، SmartThings، HomeAdvisor، Bixby و Amazon Dash را ارائه می دهد. با این ویژگی‌ها، می‌توانید به راحتی ببینید چه کسی جلوی درب شماست، چند اتاق را به‌طور هم‌زمان نظارت کنید، ترموستات خود را تنظیم کنید و موارد دیگر.

تعمیر انواع یخچال دو قلو

یخچال دوقلوی ال جی

دوبار ضربه زدن و دسترسی آسان

تکامل Door-in-Door™ با InstaView Door-in-Door™ ادامه دارد. اکنون، به سادگی دو بار به شیشه ضربه بزنید تا محتویات داخل آن روشن شود تا با این فناوری جدید ال‌جی به راحتی موارد دلخواه خود را پیدا کرده و به آنها دسترسی داشته باشید. فقط با دو ضربه به صفحه شیشه ای آینه ای شیک، داخل محفظه دسترسی سریع و آسان برای غذای مورد علاقه خود را بدون باز کردن درب ببینید. کاهش از دست دادن هوای سرد برای کمک به تازه‌تر ماندن غذا در داخل یخچال.

باکس کوچک

این کشو فضای بهینه را برای اقلام کوچکتر مانند اغذیه فروشی و پنیر در دمای مناسب فراهم می کند.

قفسه بطری

قفسه بطری طراحی شده کاربرپسند می تواند تا 4 بطری انواع نوشیدنی ها را در دمای مطلوب ذخیره کند.

یخچال خود را از هر مکانی کنترل کنید

با استفاده از برنامه SmartThinQ™ در تلفن هوشمند خود، ویژگی های کلیدی را کنترل کنید و اعلان های مهم را از هر کجا دریافت کنید.

یخچال دوقلوی دوو

دامنه تجهیزات برودتی خانگی به قدری زیاد است که انتخاب واحد مناسب در حال حاضر به یک مشکل تبدیل شده است. برای انجام یک خرید آگاهانه، باید به یک متخصص واقعی تبدیل شوید، یاد بگیرید چگونه به وضوح اولویت بندی کنید و دستگاه هایی را پیدا کنید که نیازهای خانواده را برآورده می کند. یک راه حل خوب یخچال دوو ساخت کره است. یک سازنده محبوب انواع مختلفی از تجهیزات خنک کننده را با هزینه بسیار مناسب ارائه می دهد. نگاهی دقیق تر به چنین واحدهایی بیندازید، اما نمی توانید تصمیم بگیرید؟ ما به شما در حل این مشکل کمک خواهیم کرد.

پیشنهاد می کنیم با طیف مدل یخچال های برند کره ای آشنا شوید، مزایا و معایب واحدهای سری های مختلف را بیابید و همچنین بدانید که هنگام انتخاب چه پارامترهایی  را در نظر دارید. رتبه بندی بهترین پیشنهادات دوو عملکرد دستگاه ها را نشان می دهد و به تعیین دستگاه مناسب کمک می کند.

یخچال چند درب DAEWOO 431L A+ – فولاد ضد زنگ : گردش هوای سریع برای خنک کردن عمیق، دارای یک فن است که یک گردباد در حال چرخش سریع ایجاد می کند تا هوای خنک به عمیق ترین گوشه های یخچال برسد.

بازیابی سریع: هر بار که درب باز و بسته می شود، دستگاه 35 درصد سریعتر از طراحی معمولی به دمای تنظیم شده باز می گردد.

Daily Ez Case – کشوی کج و کشویی جدید در بالای یخچال به شما امکان می دهد اقلام را از طریق یک پنجره تمیز به راحتی پیدا کنید.

یخ ساز متحرک – یخ ساز خود را همانطور که می خواهید قرار دهید. زمانی که مجبور به نگهداری مواد غذایی اضافی هستید می توانید آزادانه از فریزر استفاده کنید

چراغ LED – روشنایی LED اقتصادی به شما اطمینان می دهد که می توانید محصولات خود را به طور موثر پیدا کنید.

امتیاز دهید post
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *