تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

فهرست مطالب

مرکز تخصصی سرویس و تعمیرات پکیج با بیش از 20 تکنسین با تجربه و کارآمد به صورت سیار در سطح شهر اصفهان و شهرهای اطراف اصفهان آماده ی خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشد.

تعمیرات پکیج

اگر به دنبال تعمیرکار یا سرویس کار پکیج می گردید، تیم تخصصی دمای سبز با تکنسین های مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی می باشند. گسترش استفاده از پکیج به عنوان وسیله گرمایشی، باعث شده تا تعمیر پکیج یکی از سرویس های پردرخواست « دمای سبز» شود که توسط مجرب ترین تعمیرکار پکیج انجام می شود.

تماس با دمای سبز

تعمیر پکیج در دمای سبز از رفع مشکل ساده مانند هواگیری تا تعویض و تعمیر پمپ آب، بهتر است که توسط فرد ماهر و آموزش دیده انجام شود چرا که در غیر این صورت ممکن است ضرری به دستگاه وارد شود که قابل تعمیر نباشد.

تکنسین های « دمای سبز»، سال ها در مرکز تعمیر پکیج، تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تمام برندها مشغول به فعالیت بوده اند و برای تعمیر انواع برندهای پکیج مهارت بالایی دارند.

جا دارد در اینجا مطالبی کلی پیرامون پکیج ارائه دهیم تا آگاهی نسبت به دستگاهتان حاصل شود.

تعمیر انواع پکیج

نحوه کارکرد پکیج

پکیج شوفاژدیواری برای عملکرد صحیح به چهار مورد زیر نیازمند است:

 • آب
 • برق
 • گاز
 • اکسیژن

اختلال در هر کدام از این موارد موجب عدم عملکرد صحیح پکیج می شود.

نحوه چک کردن عملکرد پکیج در فرایند تعمیر آن

قبل از آن که بخواهید با مرکز تعمیرات دمای سبز تماس بگیرید و یا درخواست اعزام سرویسکار داشته باشید نیاز است تا این موارد را چک کنید:

 • ابتدا برق دستگاه را چک کنید و مطمئن باشید پکیج شما به برق وصل می باشد.
 • سپس از اینکه گاز پکیج وصل است و جریان دارد مطمئن شوید.
 • در نهایت فشار آب داخل دستگاه را کنترل نمایید.

در اغلب پکیج های شوفاژ دیواری عقربه ای به صورت آنالوگ وجود دارد که میزان فشار آب داخل سیستم گرمایشی شما را نشان می دهد.

چک کردن اکسیژن پکیج

در مورد اکسیژن مصرفی دستگاه نیز لازم به ذکر می باشد در انجام عمل سوختن در پکیج به اکسیژن نیاز می باشد. اگر شرایط نصب دستگاه پکیج شوفاژ دیواری شما به صورت استاندارد نباشد اکسیژن مورد نیاز دستگاه تامین نخواهد شد. در نتیجه پکیج با ارور مواجه خواهد شد. که در این صورت به علت تخصصی بودن امر بهتر است با متخصصان ما در دمای سبز تماس بگیرید.

و در برخی از موارد هم این نمایشگر به صورت دیجیتال می باشد که روی دستگاه قابل مشاهده است.

از بین بردن ارور فشار آب دستگاه در پکیج

برای از بین بردن ارور فشار آب پکیج شوفاژ دیواری به ترتیب مراحل زیر عمل می کنیم:

 • ابتدا یک شیر را که اغلب دسته مشکی یا آبی رنگ دارد در زیر دستگاه پکیج را باز می کنیم.
 • سپس در این حالت آب داخل سیستم مدار شارژ می گردد
 • با رسیدن عقربه به عدد 1.5 بار شیر را با به خوبی ببندید. توجه داشته باشید که بیش از حد نیز سفت ننمایید که موجب خرابی واشر آن می گردد.

تعمیر انواع پکیج

سرویس دهی سریع دمای سبز برای تعمیرات پکیج

به لطف واحدهای سیار تیم فنی دمای سبز، سراسر اصفهان تحت پوشش می باشد و در تمام طول روز امکان خدمات رسانی به همشهریان عزیز می باشد. هر کدام تکنسین های دمای سبز با در اختیار داشتن تجهیزات لازم آمادگی دارند تا انواع پکیج های دیواری را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

کاهش وقفه های خدمات تعمیر پکیج

برنامه تعمیر پکیج را انتخاب کنید تا مشکلات را قبل از وقوع پیش‌بینی کنید و تأثیر وقفه‌ها را بر عملکرد خود به حداقل برسانید. علاوه بر این، بررسی های معمول تجهیزات شما توسط تکنسین های ما، نظارت مداوم بر بهره وری شما را تضمین می کند. نظر به اینکه امروزه خرید پکیج گران تمام می شود، تعمیر و نگهداری آن لازم است تا به صورت تخصصی صورت بگیرد. وگرنه ممکن است صدمات جبران ناپذیر به آن وارد شود.

عوامل موثر بر قیمت سرویس و تعمیر پکیج

یکی از شایع ترین مشکلات تاسیساتی خانه ها و آپارتمان ها، از کارافتادن آبگرمکن ها و پکیج ها است. گاهی صرفا خاموش شدن شعله دلیل توقف کار است که اغلب می شود به راحتی و با دنبال کردن دستورالعمل کارخانه تولیدکننده، که بصورت برچسب بر روی بدنه آبگرمکن یا پکیج نصب شده است، دوباره آن را روشن کرد

توجه: در صورت خاموش بودن شعله و استشمام بوی گاز، فورا شیر اصلی گاز را ببندید و از متخصص دمای سبز کمک بگیرید.

اگر خاموش شدن شمعک پیلوت زیاد اتفاق می افتد، حتما از یک نیروی متخصص در دمای سبز بخواهید ترموکوبل آبگرمکن و پکیج را چک کند (ترموکوبل وسیله ای که به منظور ایمنی بیشتر در وسایل گازسوز مورد استفاده قرارمی گیرد. وظیفه این قطعه ضروری، قطع کامل گاز بلافاصله پس از خاموش شدن شمعک پیلوت است). بسیار دیده شده که ترموکوبل به مرور زمان و به دلیل گرفتگی و کثیف شدن کارکرد خود را از دست می دهد و در مواقع اضطرار گاز را قطع نمی کند. بنابراین حتما نسبت به استشمام بوی گاز حساس و آگاه باشید.

بعضی از موارد پیش آمده مثل نشتی مخزن آبگرمکن و پکیج قابل تعمیر نیست و یا اصلا هزینه تعمیر به صرفه نیست. در این صورت تعویض مخزن تنها راه چاره است.

مزایای تیم متخصص دمای سبز

تکنسین های متخصص

تیم دمای سبز سرویس منتخبی از بهترین سرویس کاران باتجربه در حوزه تعمیرات سیستم ها سرمایشی و گرمایشی می باشد. و هریک از متخصصین دارای گواهینامه های معتبر در حوزه تخصصی تعمیرات لوازم منزل می باشند.

هزینه مناسب

باتوجه به تسلط و مهارت متخصصان دمای سبز به تمام نقاط قوت و ضعف لبرندهای مختلف در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

سریعترین زمان

باتوجه به ترافیک زمانی در مجموعه دمای سبز سرویس ، با ثبت درخواست تعمیرات از طرف شما نزدیکترین تعمیرکار واجد شرایط را جهت ارائه سریعتر خدمات به محل مورد نظر شما اعزام نماید.

تعمیر پکیج در دمای سبز

چرا برای تعمیر پکیج دیواری، دمای سبز را انتخاب کنیم؟

 • دارای گارانتی خدمات
 • دارای بیشترین تجربه در تعمیرات لوازم منزل به خصوص تعمیر پکیج
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
 • ارائه قیمت های متعادل و مناسب تحت نظر نهادهای اجرایی
 • دارای جدول زمان بندی های متفاوت برای تعمیر پکیج های دیواری
 • حضور کارشناسان تعمیرات پکیج دیواری که به طور مداوم در حال شرکت در دوره های تخصصی هستند.
امتیاز دهید post
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *