نمایندگی تعمیر کولر گازی در اصفهان

نمایندگی تعمیر کولر گازی در اصفهان

فهرست مطالب

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولرگازی اصفهان در دمای سبز با بیش از چند دهه  تجربه توسط تعمیرکاران دمای سبز در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود. یکی از پرکاربردترین و متداول ترین سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی است. این دستگاه در بسیاری از پروژه های ساختمانی و منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم های پرکاربرد ممکن است در برخی مواقع دچار عیب و نقص شوند و اختلال در هوای منزل ایجاد شود خصوصا اگر کولر گازی در تابستان خراب شود  تحمل هوای گرم خیلی سخت است. تعمیر کولر گازی در اصفهان یکی از تخصص های تکنسین های مجموعه دمای سبز است.  کولر گازی مانند تمامی سیستم های سرماساز به وسیله سیکل تبرید ایجاد سرمایش می کند. سیکل تبرید، سیکلی است که در یخچال های خانگی، چیلرها، روفتاپ پکیج ها و تمامی سیستم هایی که به صورت اجباری ایجاد سرمایش می کنند، وجود دارد.

تماس با دمای سبز تعمیر کولر گازی در اصفهان

کولرگازی در مدل های مختلف تولید می شود. یکی از آن مدلها، مدل پنجره ای و مدل دو تکه است. مدل پنجره ای یک قسمت دارد و همه قسمت های آن داخل یک پکیج طراحی شده است، یعنی کندانسور، کمپرسور، فن خروجی، فن خنک ساز و… می باشد که همگی داخل یک بسته بندی قرار گرفته است.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولرگازی اصفهان در محل

در مرکز تخصصی تعمیرات دمای سبز همواره می کوشیم تمام خدمات و تعمیرات دستگاه شما را کاملا در محل و منزل شما به بهترین شکل به پایان برسانیم و تا جای امکان از حمل و نقل دستگاه شما به کارگاه تخصصی پرهیز کنیم. ولی در عین حال برای حفظ امنیت دستگاه شما در موارد خاص انتقال آن به کارگاه قطعا بهترین گزینه می باشد. تمام تعمیرات کولرگازی شما از قبیل تعویض برد ، تعویض فیلتر های داخلی و خارجی، سرویس کامل، تعویض پمپ خروجی،خرابی دریافت کننده سیگنال ، مشکلی از قبیل عدم سرمایش یا گرمایش و تعویض قطعات مرتبط  با دستگاه شما در منزل شما انجام خواهد گرفت.

مرکز تخصصی نصب و تعمیرات کولرگازی با بیش از 20 تکنسین با تجربه و کارآمد به صورت سیار در سطح شهر اصفهان و شهرهای اطراف اصفهان آماده ی خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشد.

نصب کولر گازی

از آنجایی که کولر گازی از لوازم حساس محسوب می شود توصیه می کنیم که نصب آن را به تکنسین های متخصص بسپارید، نصب صحیح و سرویس مداوم این دستگاه علاوه بر بهبود عملکرد آن موجب افزایش طول عمر این دستگاه نیز خواهد شد. دمای سبز نصاب کولر گازی اصفهان می باشد که می توانید با برقراری تماس خدمات ما را دریافت نمایید.

گارانتی تعمیر کولرگازی چیست؟

گارانتی تعمیر به معنای آن است که پس از تعمیرکولرگازی، اگر مجددا کولرگازی در همان قسمت تعمیر شده دچار عیب شد تعمیرکاران دمای سبز سرویس کاران  به محل اعزام شده و به صورت رایگان اقدام به تعمیر مجدد کولر خواهد کرد.

سرویس و تعمیر کولرگازی  خود را به دمای سبز بسپارید. زیرا مرکز تعمیرات معتبر و با تجربه دمای سبز با داشتن نیرو های باسابقه و آموزش دیده می تواند در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین خدمات تعمیراتی خود به راحتی تمام برند های کولرگازی را تعمیر و سرویس نماید. قیمت مناسب و کیفیت کار بالا، یکی از ویژگی های ما می باشد.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اسپلیت ها باید گهگاهی سرویس شوند. شما می توانید با تماس با مجموعه دمای سبز، سرویس کولر گازی و اسپلیت در اصفهان را دریافت کنید تا تکنسین اسپلیت به محل اعزام شود. تیم ماهر ما خدمات را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

اگر از نگهداری و تعمیر کولر گازی و سیستم اسپلیت خود در مواقعی که به آن نیاز دارند، غفلت کنید، به احتمال قوی بعداً آسیب بیشتری را به همراه خواهد داشت و هزینه بسیار بیشتری برای تعمیر اسپلیت در اصفهان به شما تحمیل می شود. برای افزایش طول عمر اسپلیت در اصفهان یک بار دیگر سعی می کنیم در تعمیر اسپلیت فقط از قطعات اورجینال آن برند استفاده کنیم.

چرا باید تعمیر کولرگازی در اصفهان را به دمای سبز بسپاریم؟

 • سرویس دهی در محل کار یا منزل در هر زمان از شبانه روز
 • گارانتی قطعات
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک
 • پشتیبانی قوی
 • سرعت در خدمت رسانی و تعمیرات
 • تفکیک قیمت ها در فاکتور

نکات مهم در استفاده از کولرگازی

 • از کولرگازی تمام وقت و با تمام قدرت استفاده نکنید.
 • از کولر گازی و آبی همزمان استفاده نکنید.
 • در هنگام استفاده از دستگاه درب و پنجره ها را ببندید.
 • به منظور اطمینان از تمام نشدن گاز دستگاه به طور سالیانه از طریق تماس به تعمیرکاران کولرگازی آن را سرویس کنید.

تعمیر کولرگازی اصفهان

خدمات تعمیر کولر گازی اصفهان

خدمات تعمیر کولر گازی اصفهان که توسط مجموعه تخصصی دمای سبز صورت می گیرد به صورت حرفه ای همراه با امکانات پیشرفته می باشد. متخصصان دمای سبز با بروزترین دانش و تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیرات کولرگازی تا بحال توانسته تا رضایت مشتریان زیادی را فراهم آورد. سیستم های کولرهای گازی که جدید می شود نیاز است تا تعمیرکار خود را با آن وفق دهد. اگر چنین امری اتفاق نیفتد باعث می شود که در فرایند تعمیر فرد دچار مشکل شود. رسالت ما در دمای سبز این است که بهترین تعمیرات را برای مشتریان فراهم نماییم.

تعمیر کار کولر گازی اصفهان

اسپیلیت در لغت به معنای دو تکه است و اصطلاحا به کولرگازی گفته می شود که دارای دو قسمت یونیت خارجی و یونیت داخلی است. در یونیت خارجی کندانسور و کمپرسور قرار دارد و  در یونیت داخلی اوپراتور تعبیه شده است. برای تعمیر کولرگازی اسپلیت به نمایندگی های غیرمجاز اعتماد نکنید. متاسفانه بسیاری مشتریان به نمایندگی های غیر مجازی اعتماد کرده و سرویس یا تعمیر کولرگازی اسپلیت خود را به این گروه محول می کنند. اتفاقی که بعد واگذای تعمیرات به تعمیرکار غیر متخصص می افتد این است که پس از اتمام تعمیر، بعد از مدت کوتاهی مشکلاتی در کولرگازی مشاهده می شود که رفع آن نیاز به حضور مجدد تعمیرکار و پرداخت هزینه های اضافی دارد. دمای سبز از شما مشتری عزیز درخواست دارد که تعمیر کولر گازی اسپلیت خود را به تعمیرگاه معتبر دمای سبز در اصفهان بسپارید.

تماس با دمای سبز

مشکل باد گرم و تهویه نامطبوع

اگر اسپلیت باد گرم تولید می‌کند، در وهله اول دمای مانیتور شده دستگاه را چک کنید. شاید کولر گازی به اشتباه روی حالت هیتر و گرم کننده قرار گرفته باشد و یا روی دمای بالایی تنظیم شده باشد. به عنوان قدم دوم چک کنید تمام درها و پنجره‌ها بسته باشند؛ زیرا فشار اضافی به موتور و کار کردن بیش از حد کولر گازی، راندمان آن را کاهش می‌دهد.

اگر در دو مرحله قبل مشکلی وجود نداشت، تمیز بودن فیلترها را بررسی کنید. کثیف بودن فیلترهای درون دستگاه می‌تواند از خنک شدن باد کولر گازی جلوگیری کند. در غیر این صورت مشکل یا مربوط به فن دستگاه است و یا مشکلات دیگری که رفع آن‌ها به متخصص نیاز دارد و شما برای تعمیر کولر گازی باید از تعمیرکار کمک بگیرید. درنظر داشته باشید نشنیدن صدا از کولر ممکن است به دلیل سوختگی فن باشد.

ویژگی‌های اسپلیت دیواری

 • پرکاربرد ترین سیستم برای منازل مسکونی، محیط‌های تجاری و اداری با مساحت کم
 • قسمت اواپراتور در داخل و سایر اجزاء خارج از محیط نصب می‌شود.
 • دارای صدای کم به علت این که منبع صدا که یونیت خارجی می‌باشد (فن و کمپرسور) خارج از محیط داخلی می‌باشد.
 • دسترسی آسان به تعمیرکار
 • ظاهر زیبا و متنوع
 • قیمت مناسب

انواع کولر گازی اسپیلیت

 1. کولر گازی یا اسپلیت دیواری
 2. کولر گازی یا اسپلیت ایستاده
 3. کولر گازی یا اسپلیت پرتابل
 4. کولر گازی یا اسپلیت پنجره ای

مشکلاتی که شما را نیازمند تعمیرات کولر گازی و اسپیلت در محل می کند

بیشترین مشکلاتی که در رابطه با تعمیرات کولر گازی و اسپلیت اصفهان برای مشتریان ایجاد می شوند، شامل موارد زیر می باشند:

 • لوله مویرگی یا شیر انبساط منجمد شده است.
 • قسمت ورودی اواپراتور یخ زده است.
 • بدنه کولر گازی برق دارد.
 • اتاق سردتر می شود و با دمای تعریف شده ترموستات (دمای تنظیم شده) مطابقت ندارد.
 • کمپرسور برای مدت طولانی کار می کند.
 • و ….

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در اصفهان

مزایای تغییر از کولر آبی به سیستم اسپلیت و کولر گازی

قابلیت کار در محیطی با رطوبت بالا را دارد

این واحدهای تهویه می توانند به طور موثر در محیط شرجی کار کنند. این سیستم های خنک کننده در سراسر کشور استفاده می شوند زیرا کولرهای آبی در آب و هوای مرطوب نمی توانند کار کنند.

نیازی به آب ندارد

بر خلاف تهویه مطبوع معمولی، این سیستم های اسپلیت (تهویه مطبوع) برای عملکرد نیازی به آب ندارند و میزان آب مصرفی را محدود می کند.

تکنیک خنک کننده

از همین مدل و فرآیند مشابه برای ایجاد سرما در تمامی وسایل خنک کننده از جمله یخچال، کولر آبی و کولر استفاده می شود. مشابه یخچال، سیستم تهویه مطبوع یا اسپلیت گاز را با فشار ساختمان به مایع تبدیل می کند تا سرما را تولید کند. یخچال ها فقط با یکدیگر تفاوت دارند. کندانسور (رادیاتور) و تهویه مطبوع اصطلاحات مشابهی هستند.

عایق هوا در داخل و خارج

در حالی که هوا مستقیماً به عنوان سیال انتقال حرارت در کولرهای آبی استفاده می شود، این سیستم ها از یک سیال ثانویه (مانند گاز R-134A) به عنوان وسیله ثانویه برای انتقال گرما استفاده می کنند.

تعمیر برندهای مختلف کولر گازی در اصفهان توسط دمای سبز

دمای سبز با تخصص و تجربه ای که در زمینه ی تعمیر انواع اسپلیت و کولرگازی دارد قادر است تا انواع برندهای خارجی و ایرانی را تعمیر نماید. در زیر لیست برندهای مختلف اسپلیت و کولر گازی را مشاهده می نمایید. هر کدام از برندهای زیر را داشته باشید، تماس بگیرید.

 • تعمیر اسپلیت و کولرگازی ال جی
 • تعمیر کولرگازی و اسپلیت سامسونگ
 • تعمیر اسپلیت جنرال
 • تعمیر اسپلیت مدیا
 • تعمیر اسپلیت و کولرگازی ایستاده
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت اجنرال
 • تعمیر اسپلیت اسنوا
 • تعمیر اسپلیت ال جی اینورتر
 • تعمیر اسپیلیت اجنرال
 • تعمیر اسپلیت بوش
 • تعمیر کولرگازی و اسپلیت بکو

 

تعمیرات تخصصی کولر گازی اصفهان

تعمیرات تخصصی کولر گازی اصفهان که توسط گروه دمای سبز انجام می شود حاصل تجربه و دانش بیش از ده سال فعالیت در زمینه ی تعمیرات می باشد. به هر میزان که تکنولوژی رشد کرده و سیستم های جدیدتری به بازار عرضه شده است، تیم ما همگام با آن رشد کرده است. به واسطه ی تخصصی که پیدا کرده ایم توانسته ایم که سربلند سر در آوریم و مشتریان وفاداری را در طی سال های اخیر به دست بیاوریم.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در اصفهان

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در اصفهان با داشتن سابقه ای دیرینه در زمینه ی تعمیرات سابقه ی درخشانی را برای خود به ارمغان آورده است. کولرگازی در فصل گرما یعنی پاییز و تابستان مورد استفاده ی زیادی قرار می گیرد و بالتبع نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کند. دمای سبز آمادگی دارد تا این خدمات را در اسرع وقت با بهترین کیفیت ارائه نماید.

5/5 - (5 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

13 دیدگاه

 • خیلی راضی بودم
  تعمیرکار کولرگازی دمای سبز سریع آمد و قیمتی هم که دادن منصفانه بود.

  • از اینکه از خدمات ما راضی هستین خوشحالیم.

 • لطفا توضیح بدین که علت ارور EA در کولر گازی چیست؟

  • این ارور به دلیل معیوب بودن سنسور دمای کولر گازی نمایش داده می شود. لازم است که با نمایندگی تماس بگیرید.

 • خوبی دمای سبز اینه که تکنسین و تعمیرکار برندهای مختلف کولرگازی رو داره و هر موردی که باشه رو انجام میدن.

 • کولرگازی ما در منطقه خورزوق است. آیا تعمیرکار برای خورزوق می فرستین؟

  • بله، مناطق اطراف اصفهان تحت پوشش دمای سبز می باشد. خورزوق هم جزو اون موارد هست.

 • هزینه خدمات تعمیر کولرگازی هاتون چطوری محاسبه می شود؟

  • اعلام هزینه به عامل هایی همچون هزینه قطعات، ایاب و ذهاب، دستمزد مربوط می شود. با سابقه ای که دمای سبز دارد، همواره تلاش کرده تا قیمت های منصفانه ای را براساس نرخ رایج اعلام نماید.

 • ممنون از توضیحاتی که پيرامون کولرگازی دادین

 • تعمیراتتون شامل لوله های کولرگازی هم میشه؟

  • لطفا برای سوال دقیق تر تماس بگیرید. 09134004910

 • تعمیر کولر گازی ما خیلی زود انجام شد و راضی هستیم

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *