تعمیر یخچال امرسان اصفهان

تعمیر یخچال امرسان اصفهان

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیرات امرسان اصفهان

تعمیر یخچال امرسان اصفهان در دمای سبز یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این مجموعه است. اگر یخچال امرسان خراب شود و نقص پیدا کند در آشپزخانه اختلال ایجاد می شود و مواد غذایی فاسد شده و از بین می رود. تعمیر یخچال امرسان یک کار تخصصی محسوب می شود که توسط تعمیرکاران دمای سبز در هر نقطه از اصفهان انجام می شود. دمای سبز به عنوان مرکز تعمیر یخچال در اصفهان سال ها توانسته انواع برندهای ایرانی و خارجی را به نحو احسن تعمیر نماید.

تماس با دمای سبز

مجموعه تعمیرکاران دمای سبز یکی از قدیمی ترین تعمیرکاران و تکنسین ها در اصفهان می باشد که با خدمات رسانی شبانه روزی و اعزام تعمیرکار در محل خدمت رسانی می کند. تعمیر یخچال امرسان در محل مزایایی دارد از جمله اینکه در قیمت تعمیر صرفه جویی می شود، مشتری از نزدیک شاهد تعمیر یخچال خود است و همچنین از خطر انتقال یخچال به مکان دیگر جلوگیری می شود.

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال امرسان با بیش از 20 تکنسین با تجربه و کارآمد به صورت سیار در سطح شهر اصفهان و شهرهای اطراف اصفهان آماده ی خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشد.

بسیار پیش آمده که وقتی یکی از لوازم خانگی خراب می شود با چالش هایی روبرو می شویم. مثلا دغدغه ی این برای ما پیش می آید که کدام مرکز مراجعه نماییم؟ و یا اینکه اگر گارانتی یخچال امرسان که تمام شده است آیا تعمیرات منجر به هزینه های زیاد می گردد؟ با توجه به سنگینی که یخچال و فریزرهای امرسان دارد چکونه آن را جابجا کنم؟ و اینکه آیا می توانم با هزینه های تعمیرات کنار بیایم؟

اینها سوالاتی است که در هنگام نیاز به تعمیر امرسان پیش می آید. دمای سبز در کنار شماست تا دغدغه های مربوط به تعمیر یخچال امرسان را برطرف نماید.

تعمیر یخچال فریزر امرسان اصفهان

قیمت تعمیرات یخچال امرسان

هزینه تعمیر یخچال فریزرهای امرسان به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به نوع عیب و نقص ایجاد شده در یخچال هزینه تعمیر آن متفاوت می شود و نمی توان قبل از عیب یابی آن توسط تعمیرکار قیمت قطعی گفت. اما برخی موارد بر نرخ تعمیرات یخچال شما تاثیر می گذارد:

 • نوع یخچال فریزر امرسان (یخچال فریزرساید بای ساید، یخچال تک، فریزرتک)
 • میزان سختی تعمیر یخچال امرسان و وقت صرف شده توسط تعمیرکار
 • نوع قطعه تعمیر شده توسط تعمیرکار
 • با توجه به موارد گفته شده در بالا اما نگران هزینه تعمیر یخچال فریزر خود نباشید با یک تماس با تعمیرکاران دمای سبز از قیمت ها مطلع شوید.
 • تعمیر یخچال فریزر امرسان در منزل

یکی از نگرانی های مشتریان عزیز هنگام خرابی یخچال فریزرهای امرسان، مشکل جابجایی و نقل و انتقال آن می باشد که ممکن است این نقل و انتقالات باعث ایجاد یک نقص جدید در دستگاه شود اما مجموعه دمای سبز با اعزام تعمیرکار با تجربه و مجرب به محل این مشکل و نگرانی را برطرف کرده است. کافی است که با گروه متخصص دمای سبز تماس بگیرید و از خدمت رسانی آنها استفاده کنید.

تماس با دمای سبز

یکی از مشکلاتی که برای یخچال ممکن است پیش بیاید این است که دستگاه یخچال خاموش می شود. اگر دستگاه یخچال اتومات نشده باشد نشان دهنده خراب شدن یکی از قطعات مهم و با اهمیت در دستگاه یخچال فریزر امرسان است.

اما دلیل خودکار نبودن دستگاه یخچال همیشه نشان دهنده ایراد در قطعات یخچال نیست می توان با رعایت چند نکته این مشکل را برطرف کرد:

اگر دمای اطراف یخچال و درجه حرارت محیط گرم باشد می تواند عامل اتومات نکردن یخچال فریزر باشد با خنک کردن محیط اطراف یخچال فریزر امرسان می توان به عملکرد بهتر آن کمک کرد همچینین از قرار دادن یخچال در معرض مستقیم نور آفتاب خودداری کنید.

از دیگر مواردی که علت خاموش نشدن یخچال دانست، گذاشتن مواد غذایی داغ در یخچال و باز و بسته شدن مکرر درب یخچال است. سعی کنید مواد غذایی داغ را در یخچال قرار ندهید این کار در طول زمان باعث نقص یخچال فریزر امرسان می شود و طول عمر دستگاه را کاهش می دهد، بهتر است مواد غذایی در محیط آشپزخانه به دمای محیط برسد بعد آن را در یخچال قرار دهید.

باز و بسته شدن زیاد درب یخچال باعث گرم شدن هوای داخل آن و جلوگیری از کارکرد خودکار یخچال می شود.

نکاتی درباره یخچال فریزر امرسان

 1. محل قرار دادن یخچال فریزر امرسان باید صاف باشد و با تراز بررسی شود.
 2. یخچال را در نزدیکی وسایل قابل اشتعال مانند اجاق گاز قرار ندهید.
 3. از تابش مستقیم نور خورشید به یخچال فریزر امرسان جلوگیری کنید.
 4. در صورتی که اولین بار از یخچال استفاده می کنید برای چند ساعت یخچال را بدون بار استفاده کنید.

چه زمانی برای تعمیر یخچال فریزر امرسان اقدام کنیم؟

 • گاز یخچال خالی شده است
 • یخچال خنک نمی کند
 • صدای غیر طبیعی از یخچال شنیده می شود
 • پنل برد یخچال سوخته است
 • نوار درب یخچال خراب شده است
 • فریزر یخچال بیش از اندازه یخ می زند
 • خرابی ترموستات (اتوماتیک یخچال)
 • یخچال فریزر بیش از اندازه سرد می کند

برد الکترونیکی در یخچال فریزر امرسان

برد الکترونیکی از قطعات اصلی یخچال است که وظیفه ی کنترل بخش های اصلی مثل کمپرسور و فن یخچال را بر عهده دارد. برد الکترونیکی یا مادربرد مثل مغز انسان وظیفه ی برنامه ریزی را بر عهده دارد. اگر مادربرد یخچال نتواند کار کند سرمای یخچال دچار مشکل می شود. به درستی نمی تواند داخل یخچال را سرد کند. یکی از علائم پنل آسیب دیده این است که فن، چراغ ها و سایر اجزای دیگر کار نمی‌کنند.

وظیفه برد یخچال این است که چرخه کمپرسور و یخ‌زدایی را کنترل کند. زمانی که یخچال به سرما سازی احتیاج دارد، برد الکترونیکی ولتاژ برق را به سمت کمپرسور و فن‌ها می‌فرستد و این عملکرد را ممکن می‌کند. همچنین سنسور این برد دما را در فضای یخچال فریزر رصد کرده و آن را به تعادل می‌رساند و به این ترتیب درستی فرآیند یخ‌زدایی را مدیریت می‌کند.

یخچال های جدیدی که به بازار می آیند بردهای پیشرفته تری دارند و قدرت کنترل بیشتری پیدا کرده اند. از جمله بخش هایی که می توانند کنترل کنند می توان به بخش های زیر اشاره کرد:

فن یخچال
کمپرسور
المنت یخچال
درب ها
یخساز
سنسورها

کمپرسور یخچال امرسان

علت های خرابی برد الکترونیکی مخصوصا در یخچال امرسان چیست؟

فاکتورهای متعددی باعث می شود که برد یخچال دچار آسیب شود. به چند مورد از این عوامل اشاره خواهیم کرد:

 • وجود اختلال و اتصال در قطعات یخچال
 • نوسانات برق
 • برخورد آب با برد اصلی
 • علائم خرابی برد الکترونیکی یخچال

در واقع هر آنچه در یخچال خراب شود، می‌تواند دلیلی بر ایراد در برد اصلی باشد. مثلا اگر عملکرد کمپرسور با اختلال روبرو شود، رله استارت مشکل داشته باشد، فن‌ها از کار بیافتند، چراغ یخچال روشن نشود و یا پنل روی یخچال کار نکند، همگی می‌توانند نشان از خرابی برد الکترونیکی یخچال فریزر دارد. کدهایی که بر روی صفحه نمایش یخچال نشان داده می شود همگی حکایت از وجود یک مشکل در قسمتی از یخچال دارد. در زیر به تعدادی از ارورهایی که بر روی صفحه نمایش یخچال های امرسان ظاهر می شود اشاره می کنیم.

ارورها و خطاهای یخچال فریزر امرسان و علت آنها

هر یک از حروف انگلیسی یا ترکیب حروف نشانگر یکی از ارورها و خطاهای یخچال امرسان می باشد که علت نمایش آنها هم بیان شده است:

ارور CO
اشکال: در کمپرسور یا فن

ارور DA
اشکال: در دمپر

ارور HE
اشکال: در هیتر المنت و سیستم گرمایشی

ارور D5 یا DS
اشکال: در سنسور دیفراست

ارور RD
اگر ارور RD را در صفحه نمایش مشاهده نمودید، علت آن اشکال در سوییچ مگنت و یا دمپر است.

ارور CD1

1.اشکال: در فن
2.اشکال: در دمپر

ارور FA
اشکال: در فن

ارور LA
اشکال: خرابی در لامپ یخچال

ارور H1 و H2
اشکال: در هیتر دیفراست

ارور D
اشکال: در سنسور دیفراست

ارور I
اشکال: در سنسور یخساز یخچال ساید بای ساید

ارور B
اشکال: در سنسور دمای محیطی یخچال

با مشاهده ی هر یک از ارورهای موجود در یخچال به راحتی می توانید اشکال یابی کنید.

برد یخچال امرسان

مراحل تعویض برد الکترونیکی یخچال

یخچال و فریزر را به جلو بکشید و یخچال را از برق جدا کنید.
یخچال را حرکت دهید تا به راحتی به قسمت برد کنترل یخچال برسید.
پوشش روی صفحه برد الکترونیکی یخچال را بردارید.
محل قرار گرفتن برد الکترونیک بر اساس مدل متفاوت است می تواند در پشت یخچال و فریزر باشد، در داخل یخچال و فریزر ، در دیوار جانبی و یا سقف باشد.
با استفاده از یک پیچ گوشتی، پیچ را از پوشش برد الکترونیک خارج کنید ؛سپس پوشش را بردارید.
تمام سیم ها را از صفحه برد الکترونیکی جدا کنید.
با استفاده از پیچ گوشتی زبانه های قفل پلاستیکی را آزاد کنید و سپس صفحه برد الکترونیکی را خارج کنید.
سیم را به برد الکترونیک جدید وصل کنید.

نمایندگی تعمیرات امرسان اصفهان

آیا خودتان می توانید یخچال امرسان خود را تعمیر کنید؟

اگر بخواهید خودتان یخچال خود را تعمیر کنید امکان پذیر است، مشروط بر اینکه تشخیص صحیح از قبل انجام شود. هنگامی که با یک مشکل کوچک، مانند خرابی لامپ یا شکستگی لولا مواجه می شوید، احتمالاً مشکلی در تعمیر یخچال نخواهید داشت.

و قبل از شروع تعمیرات اساسی، عناصر اصلی را که می تواند منجر به مشکلات دما یا یخ زدگی در یخچال شود، مانند: تنظیم ترموستات، بستن صحیح درها، آب بندی درزها و غیره بررسی کنید. همه ی این موارد نیازمند دانش و تجربه ی کافی می باشد. پیشنهاد ما این است که به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی حتما از متخصصین در زمینه ی تعمیر یخچال امرسان اصفهان استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان اصفهان

برای تعمیر یخچال امرسان و یخچال فریزر امرسان به مرکز تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان مراجعه و یا تماس بگیرید و از تعمیرکاران با تجربه کمک بخواهید. مرکز تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان با استفاده از تعمیرکاران خبره و تکنسین های با تجربه در خدمت همشهریان اصفهان می باشد. تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان با استفاده از قطعات اورجینال و اصل همراه با گارانتی اقدام به تعمیر یخچال فریزر شما می کنند که باعث افزایش طول عمر یخچال شما می شود. همچنین شما می توانید با تماس به نمایندگی تعمیرات امرسان اصفهان علاوه بر تعمیر یخچال، برای نصب یخچال امرسان هم می توانند به شما کمک کنند.

یخچال یکی از مهمترین وسیله های هر خانه است و همینطور تعمیر یخچال هم از اهمیت بالایی برخوردار است و تعمیر یخچال باید توسط متخصص با تجربه انجام شود.

امرسان یکی از برندهای محبوب و دوست داشتننی و همچنین مورد استفاده بین ایرانیان است این برند بخاطر کیفیت و قیمت مقرون به صرفه که دارد خدمات خوبی را به مشتریانش ارائه می دهد بنابراین تعمیر این دستگاه بسیار حساس است و باید به کاربلد آن سپرده شود شما میتوانید با سرچ کردن “تعمیر یخچال امرسان اصفهان” و یا “نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان اصفهان” از خدمات مجموعه دمای سبز استفاده کنید.

تعمیر یخچال امرسان در خانه و آپارتمان

نظر به اینکه سبک زندگی آپارتمانی رو به افزایش است و گرفتاری هایی که برای افراد در شغل و کسب و کار وجود دارد، جابجایی وسایل برای تعمیر کار دشواری به حساب می آید. تیم تخصصی دمای سبز با حضور در محل تعمیر چه آپارتمان باشد و چه مکان های دیگر آماده ی ارائه ی خدمات تعمیر یخچال امرسان می باشد. شما می توانید با برقراری تماس خدمات خود را رزرو نمایید و همکاران ما در اسرع وقت حاضر خواهند شد و خدمات خود را اراده خواهند کرد. در این صورت شما دیگر نیازی به جابجایی وسایلتان را نخواهید داشت و هزینه ای برای جابجایی دستگاهتان پرداخت نخواهید کرد.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان چقدر است؟

هزینه ای که به دمای سبز بابت تعمیر یخچال فریزر امرسان پرداخت می نمایید مطابق یا نرخی است که در اتحادیه معین شده است و کاملا تحت نظارت این نهاد قیمت گذاری می گردد. خیلی وقت ها هزینه های تعمیر لوازم خانگی باعث نگرانی همشهریان شده است. برای رفع این نگرانی دمای سبز می تواند با ارائه ی فاکتور معتبر شفاف سازی لازم را نسبت به خدمات خود انجام دهد. قیمت تعمیرات یخچال امرسان به عوامل مختلفی مثل هزینه ی ایاب و ذهاب فنی کار، هزینه خرید قطعه و دستمزد تعمیرکار بستگی دارد. بنابراین نمی توان هزینه ی ثابتی را اعلام نمود. مورد به مورد متفاوت است. برای هزینه ها تعمیرکار ابتدای تعمیر تخمین قیمت می زند و شروع به کار می نماید.

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال امرسان در اصفهان

ما چه خدماتی در مرکز تعمیرات یخچال امرسان ارائه می دهیم؟

خدماتی که دمای سبز در زمینه ی تعمیر یخچال فریزرهای امرسان ارائه می دهد به شرح ذیل می باشد:

 1. تعمیر و سرویس یخچال فریزر امرسان
 2. شارژ گاز یخچال فریزر و ساید امرسان
 3. تعویض کمپرسور یخچال فریزر و ساید امرسان
 4. تعویض برد یخچال فریزر و ساید امرسان
 5. تعویض و یا تعمیر فن یخچال فریزر و ساید امرسان
 6. تعویض المنت یخچال فریزر و ساید امرسان

تماس با دمای سبز

چرا تعمیر یخچال امرسان را به دمای سبز بسپاریم؟

 • سرعت در ارائه خدمات
 • منصفانه ترین قیمت
 • نیروی متخصص و با تجربه
 • گارنتی خدمات
 • خدمات شبانه روزی
 • تعمیرقطعه بجای تعویض قطعه
 • مشتری مداری و برخورد محترمانه تکنسین ها
5/5 - (1 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

28 دیدگاه

 • سلام
  علت ارور B در یخچال ساید بای ساید امرسان چیست؟ لطفا راهنمایی نمایید.

  • این ارور نشان می دهد که اشکال در سنسور دمای محیطی یخچال وجود دارد. برای دریافت تعمیرات مربوط به یخچال امرسان با شماره 09134004910 تماس بگیرید.

 • از اینکه خدمات تعمیر یخچال امرسان را به خوبی و سریع برای ما انجام دادین بسیار متشکرم.

  • از اینکه از خدمات دمای سبز راضی هستید خوشحالیم.

 • لطفا توضیح بدهید که علت ارور CO در یخچال امرسان چیست؟

  • این ارور نشان دهنده ی این است که اشکال در کمپرسور یا فن یخچال امرسان وجود دارد.

 • آیا در روزهای تعطیل هم خدمات تعمیر یخچال امرسان را ارائه می دهید؟

  • بله، خدمات دمای سبز حتی در روزهای تعطیل هم ارائه می شود.

 • یخچال امرسان ما داخل میوه دانی که داره آب جمع میشد. تعمیرکاران دمای سبز تونستن به خوبی حلش کنن.

 • سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم علت سرو وصدای مداوم و خنک نکردن یخچال از چیه؟ یخچالمون امرسان است.

  • سلام وقت بخیر؛ صدای زیاد و خنک نکردن یخچال امرسان می تواند ناشی از خرابی موتور دستگاه باشد. احتمالا کمپرس لازم انجام نمی شود و نیاز به بررسی تکنسین مجاز می باشد. برای بررسی مشکل یخچالتون می تونید با شماره ی 09134004910 تماس بگیرید.

 • سلام عرض ارادت
  تازه یخچال فریزر امرسان خریدم. وقتی به برق وصلش کردم صفحه نمایشش روشن شد ولی روش نوشته off. میشه راهنمایی کنید چجوری میشه حلش کنم؟ تازم خریدم.

  • سلام وقتتون بخیر
   مشکل یخچال شما مربوط به برد الکتریکی و موتور است. با روشن شدن صفحه نمایش نشان می دهد که برق وارد مدار می شود.

 • میشه توضیح بدین که دکمه eco در یخچال امرسان چکار می کنه؟

  • وظیفه این آپشن تنظیم عملکرد بهینه یخچال است و با فعال کردن آن می توان در مصرف انرژی و تامین سرمای یخچال صرفه جویی کرد. اگر تا مدت ۴۸ ساعت درب یخچال باز نشود این حالت فعال می ماند.

 • میشه بگین که چرا قسمت فریزر یخچالم که امرسانه، زیاد برفک می زنه؟

  • دو نکته رو در نظر بگیرید که اولا سرویس یخچالتون رو به صورت دوره ای انجام بدین
   و دوم اینکه نباید دمای محیط یخچال خیلی متفاوت از داخل یخچال باشه.

 • آیا خدمات تعمیر یخچال امرسان اصفهان شما دارای خدمات گارانتی دارد؟

  • بله، تمامی خدماتی که توسط دمای سبز ارائه می شود دارای خدمات می باشد.

 • از خدماتی که دمای سبز در زمینه ی تعمیر یخچال امرسان داد بسیار سپاسگذارم. با اخلاق و قیمت منصفانه

 • خیلی سریع اومدن و تعمیرات ما رو انجام دادن. دمای سبز عالی هستی.

  • از اینکه راضی بودین خیلی خوشحالیم

 • ببخشید برای روزهای جمعه هم خدمات تعمیر یخچال میدین؟

  • بله، همه روزه ما در خدمت همشهریانمون هستیم

 • سلام
  تعمیرات یخچال امرسان در مرکز شما گارانتی هم داره؟

  • سلام
   بله

 • کارشناسان شما واقعا با اخلاق و کاری و مهربان هستند ممنون از اینکه همچین خدماتی ارایه میدین

  • ماهم خوشحالیم که شما مارو انتخاب کردین

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *