نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

فهرست مطالب

تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

تعمیر یخچال شامل هرگونه تعمیر و نگهداری یخچال شامل تعویض قطعات، تعمیر بخش‌های مختلف، شیوه‌های باز کردن و بستن قسمت‌های مختلف و تعمیر و تمیز کردن کمپرسور در صورت نیاز می باشد. این کار به منظور جلوگیری از دست‌رفتار کیفیت و عمر مفید یخچال، تبدیل شدن آن به قطعات یا خرابی های جدی تر همچنین هزینه های بالا برای تعویض یخچال انجام می شود. سامسونگ یک شرکت معتبر در صنعت خودروها، گوشی‌های هوشمند و البته یخچال‌های خانگی و تجاری است. یخچال‌های سامسونگ از نوع یخچال‌های ساید‌بای‌ساید، فریزر بالایی + یخچال پایینی، یخچالهای دو درب‌های فرانچایزر انحصاری و مدل‌های دیگری که همگی از آخرین تکنولوژی‌ها و ویژگی‌های پیشرفته بهره می‌برند. نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان توسط تیمی از بهترین تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه در دمای سبز انجام می شود. نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ دمای سبز به صورت تخصصی در هر نقطه از شهر اصفهان و سرویس دهی 24 ساعته در خدمت همشهریان عزیز می باشد. یخچال فریزر های سامسونگ در مدل های یخچال فریزر دو قلو و مدل کمبی یا همان فریزر پایین یخچال بالا و بلعکس و مدلهای ساید و فرنچ در بازار وجود دارد مشکلاتی که تاکنون تکنسین های دمای سبز با آن مواجه بوده اند در خرابی کمپرسور یخچال، اشکال در موتور آن، خرابی یکی از فن ها و اشکال در سیستم دیفراست، اشکال در برد یخچال، خرابی سنسور دمای یخچال و…بوده است. عملکرد خوب دمای سبز خوشبختانه باعث شده تا اکثر سفارشات تعمیر یخچال در اصفهان بر عهده بگیرد.

تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

چرا باید دمای سبز را برای تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان انتخاب کنیم؟

تعمیرکار یخچال یک فرد ماهر در تعمیر ، نصب و نگهداری یخچال ها است. او باید با عملکرد دستگاه آشنا بوده و مهارت های لازم را در تعمیر و نگهداری آن داشته باشد. گاهی اوقات تعمیرکاران یخچال مستقر در شرکت های تعمیراتی هستند و عملیات تعمیر یخچال را در خانه یا محل کار مشتریان انجام می دهند. دمای سبز با نیروهایی که با تجربه هستند توانسته تا طی سال های اخیر با تعمیر انواع لوازم خانگی در اصفهان مثل تعمیر یخچال سامسونگ رضایت مشتریان را به ارمغان آورند. علت این امر جز موارد زیر نیست؛

 • سرویس دهی 24 ساعته در هر  نقطه از اصفهان
 • تعمیرکاران و تکنسین های مجرب وتحت آموزش های بروز
 • سرویس دهی در منزل و محل کار
 • قیمت مناسب
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • استفاده از گارانتی قطعات

تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

چه عواملی باعث می شود که یخچال سامسونگ خنک نشود؟

یکی از مشکلات رایجی که در یخچال ها و فریزرها به وجود می آید این است که یخچال خنک نمی کند. این مشکل عوامل مختلفی دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم:

دمای یخچال تنظیم نیست

بسیار اتفاق افتاده است که به هر دلیلی دمای یخچال تنظیمش به هم خورده و یخچال از حالت طبیعی خود خارج شده است. و تصور شده است که یخچال خراب است و یاعث نگرانی گردیده است. پس مطمئن باشید که دمای یخچال را تنظیم کنید. دمای داخل یخچال باید با توجه فصول سرد و گرم سال تنظیم شود. برای تنظیم دما از دفترچه راهنما استفاده کنید.

راه گردش هوا مسدود شده است

دریچه ها و فن هایی که داخل یخچال فریزرها قرار دارند باید همیشه مراقب بود که جلوی آنها بسته نشود. این دریچه ها وظیفه ی گردش هوا را دارند. گاهی اتفاق می افتد که با قرار دادن مواد غذایی بزرگ جلوی دریچه ها گرفته می شود و باعث خنک نشدن یخچال می گردد. توجه داشته باشید که اولا بدانید دریچه های داخلی یخچال در کجا قرار دارد و سپس نسبت به قرار دادن بسته های مواد غذایی احتیاط لازم را رعایت نمایید.

بیش از حد ظرفیت یخچال مواد غذایی قرار داده اید

در صورتی که بیش از ظرفیت مجاز یخچال داخل آن مواد غذایی به صورت به هم چسبیده و کیپ قرار بگیرد مسیر گردش هوا مسدود خواهد شد و کمپرسور یخچال تحت فشار قرار میگیرد و توان خنک نگه داشتن یخچال را نخواهد داشت. فلذا توجه داشته باشید که به اندازه ی ظرفیت یخچال مواد غذایی قرار دهید.

احتمال خرابی درب یخچال وجود دارد

یکی از عوامل خروج هوای سرد از داخل یخچال این است که واشر های اطراف درب یخچال دچار آسیب گردد. اگر لاستیکی که دور در وجود دارد پاره شود و یا کنده شود باعث می شود که هوای گرم به داخل یخچال بیاید و بالعکس هوای سرد به بیرون برود. در این صورت منجر به پدید آمدن مشکلات بیشتر مثل برفک زدن داخل یخچال و مختل شدن عملکرد یخچال می شود.

دمای سبز مرکز تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان می باشد. در صورتی که مشکلاتی مثل خرابی واشر درب یخچال سامسونگ داشته باشید، تیم ما در اسرع وقت در محل شما حاضر خواهند شد.

کمپرسور و رله کمپرسور یخچال سامسونگ شما مشکل پیدا کرده است

یکی از قطعات مهم یخچال کمپرسور است. این قطعه ی مهم در اختلال، باعث اختلال سراسری در یخچال می گردد. در صورتی که به اختلال این قطعه مشکوک هستید ابتدا رله کمپرسور را تعویض کنید زیرا ممکن است اشکال از رله کمپرسور باشد. در صورت نداشتن دانش فنی کافی با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

گاز یخچال کم شده است

به هر دلیلی ممکن است که گاز یخچال کاهش پیدا کند. این کاهش ممکن است به خاطر نشتی باشد. با کاهش این گاز عملکرد یخچال پایین می آید و سرمای یخچال کم می شود و موتور یخچال گرم می گردد. در این صورت شما نیاز به شارژ سریع آن دارید.

لوله های کندانسور کثیف شده است

لوله های کنداسور با تبادل هوای گرم و سرد باعث خنک شدن داخل یخچال می شوند. نشستن گرد و غبار و جرم بر روی این لوله ها باعث اشکال در عملکرد یخچال می شود از این رو همواره باید تمیز شود. در یخچال های جدید این لوله ها قابل مشاهده نیستند بنابراین این اشکال به ندرت در مدل های جدید به وجود می آید.

فن کندانسور اختلال پیدا کرده است

در برخی یخچال ها که لوله های کندانسور پوشیده هستند و قابل رویت نیستند، یک فن خنک کننده تعبیه می گردد تا لوله ها را خنک کند. اگر به هر دلیلی فن ها دچار نقص و آسیب شود سرمای یخچال کاهش پیدا می کند. در این صورت لازم است تا فن را تعمیر و یا تعویض کرد.

فن اواپراتور معیوب شده است

در صورتی که با باز کردن درب یخچال نسیم خنکی از یخچال به بیرون نیاید و همچنین صدای غرغر عجیبی از یخچال به گوش برسد به معنای خرابی فن اواپراتور میباشد که باید توسط کارشناس تعویض یا تعمیر شود. برای این منظور می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

دمپر معیوب شده است

دمپر در یخچال فریزر های ساید بای ساید باعث انتقال هوای سرد بخش فریزر به یخچال می شود در صورت خرابی این قطعه بخش فریزر سرد می ماند ولی بخش یخچال گرم می شود برای رفع این اشکال باید دمپر یخچال تعویض شود.

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان دارید؟

لوازم خانگی به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی انسان ها تبدیل شده است. شستن، تمیز کردن، یا پخت و پز – ماشین ها زندگی روزمره ما را آسان تر می کنند. صبح از خواب بیدار می شویم، صبحانه خود را با استفاده از اجاق القایی یا مایکروویو می پزیم و باقی مانده غذا را در یخچال نگهداری می کنیم. تصور زندگی ما بدون این وسایل سخت است.

بسته به فصل، ما از وسایل سرمایشی و گرمایشی منزل مانند کولر، بخاری اتاق و آبفشان استفاده می کنیم. ما لباس های خود را در ماشین لباسشویی و خشک کن می شوییم و خشک می کنیم. سودمندی لوازم خانگی کاملاً آشکار است و صادقانه بگوییم غیرقابل تردید. مطمئناً همه چیزهایی را که ممکن است برای انجام کارهای خانه سریع، سرگرم کننده و آسان و به خانه رویایی خود زندگی کنید، پیدا خواهید کرد. از وسایل کوچک مانند کتری، توستر، اتو و بخار پز گرفته تا وسایل بزرگ مانند اجاق گاز، اجاق گاز، یخچال و موارد دیگر – دمای سبزهر وسیله کوچکی را که ممکن است برای رسیدن به زندگی راحت‌تر و هیجان‌انگیزتر نیاز داشته باشید، تعمیر می کند.

با مجموعه ای از یخچال ها و فریزرها، غذای خود را سرد و تازه نگه دارید. از کوچک تا بزرگ، اندازه مناسب برای آشپزخانه خود را در اینجا خواهید یافت. همچنین تعمیر طیف وسیعی از یخچال فریزرهای سامسونگ را ذخیره کرده ایم که در عین حال که مواد غذایی را بدون یخ زدگی و در عین حال خنک نگه می دارند، ذخیره کافی می کنند و به شما یک فضای ذخیره سازی منجمد جداگانه برای یخ زدن همه چیز و همه چیز می دهند.

زندگی خود را ساده کنید

لوازم خانگی شیک بخرید و شیوه اداره خانه خود را دوباره ابداع کنید. وسایل جدید می توانند زمان صرف کارهای خانگی را به حداقل برسانند و به شما این امکان را می دهند که روی خانواده، دوستان، تفریح و همه چیزهایی که واقعا برای شما مهم هستند تمرکز کنید. با یک ماشین لباسشویی، خشک کن یا بخارپز از لباس های خود مراقبت کنید. دمای داخل خانه را با توجه به سطح راحتی خود با کولر یا بخاری تنظیم کنید. بازی مراقبت از کف خود را با جدیدترین جاروبرقی، فرش شوی یا بخار شوی ارتقا دهید. لوازم خانگی مناسب می تواند جذابیت خانه و ساعات زندگی شما را افزایش دهد، به علاوه نتایج مطلوبی را که می خواهید به شما بدهد.

 یخچال فریزهای سامسونگ

همانطور که از نام آن پیداست، دستگاه های خنک کننده ما را قادر می سازند تا مواد غذایی و نوشیدنی ها را ذخیره و نگهداری کنیم. ما همچنین از وسایل خنک کننده برای مقاصد خنک کننده مانند ساخت قالب های یخ و بستنی استفاده می کنیم. جدای از آن، وسایل برقی سامسونگ نیز بخشی جدایی ناپذیر از دستور العمل های پخت و پز هستند که نیاز به انجماد یا یخ زدن فوری دارند. در اینجا لیستی از محصولاتی که باید در لیست لوازم خانگی شما قرار گیرند، آورده شده است.

فریزر

فریزر برای نگهداری گوشت خام ضروری است. اگرچه اکثر یخچال ها دارای بخش فریزر متصل هستند، اما توانایی کافی برای نیازهای گسترده را ندارند. برای مقاصد تجاری، توصیه می شود با فریزرهای سنگین دودر فریزر عمیق استفاده کنید.

یخچال و فریزر

کمتر خانواده ای وجود دارد که از امکانات یخچال اطلاعی نداشته باشد. با این حال، اکثر مردم بین انواع یخچال های تک در، دو درب و سایر انواع سردرگم می شوند. همه چیز به نیازهای هر خانواده و فضای در دسترس بستگی دارد.

مشکلات رایج تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

 1. داغ شدن بدنه یخچال
 2. سروصدای زیاد یخچال سامسونگ
 3. خنک نکردن و سرد نکردن مواد غذایی
 4. نشتی آب از زیر یخچال
 5. روشن نشدن لامپ یخچال سامسونگ
 6. خاموش شدن ناگهانی یخچال
 7. بسته نشدن درب یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ مانند دیگر مدلهای آن در محل انجام می شود، سیستم های یخچال های دو قلو در دو ستگاه قرار دارد یکی دستگاه یخچال یکی هم دستگاه فریزر. یکی از مزیت هایی که در یخچال های دوقلوی سامسونگ قرار دارد این است که خرابی و پیدا شدن نقص در یکی از دستگاه ها بر دیگری تاثیری ندارد مثلا اگر فریزر آن مشکلی پیدا کرد؛ دستگاه یخچال نقصی پیدا نمی کند.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

سرد نکردن و یا بیش از حد سرد کردن یخچال، صدا دادن موتور یخچال فریزر، روشن نشدن یخچال، خرابی آب سردکن، خرابی المنت های یخچال و کار نکردن اتومات یخچال فریزر از جمله مشکلات احتمالی برای یخچال فریرز است. در این شرایط تنها کاری که لازم است انجام دهید تماس با کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ  در دمای سبز است.

تعمیر مشکل سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ

در برخی شرایط دمای یخچال بسیار پایین تر از حد معمول است و این اتفاق سبب یخ‌زدگی مواد غذایی حتی در قسمت پایین یخچال می‌شود. بروز چنین اشکالی معمولاً با این اتفاق همراه است که یخچال مدت زمان بیشتری کار ‌کند و مصرف برق بالاتری دارد. در اکثر یخچال‌های دارای فریزر، سرمای بخش مواد غذایی ناشی از سرمای بخش فریزر است که توسط سیستم لوله‌های مخصوصی منتقل می‌شود.

تجربه تعمیرکاران ما در مرکز تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان نشان داده است که بروز این اتفاق یعنی سرد شدن بیش از اندازه یخچال، غالباً به دلیل بروز خرابی در قسمت‌هایی مانند دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است. در صورت وجود چنین اشکالی در دستگاه خویش می توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در دمای سبز تماس بگیرید.

مرکز تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

ارورهای یخچال سامسونگ برای تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

ارورها و خطاهای رایج برای تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

ارور D یخچال سامسونگ

در یخچال های سامسونگ مدل rb این ارور نمایانگر مشکل سنسور دیفراست می باشد. برای رفع این ارور پس از قطع جریان برق، باید سیم ها و اتصالات مدار سنسور را چک کنید. اگر سیم ها و اتصالات مشکلی نداشته باشد، ممکن است که ایراد مربوط به سنسور دیفراست باشد که باید تعویض شود. و شاید مشکل مربوط به مدار برد کنترلی یخچال باشد و باید تعویض شود. در صورتی که دانش و مهارت کافی در رفع این مشکلات ندارید حتما با کارشناسان دمای سبز در تماس شوید.

ارور ۵ یخچال سامسونگ

ارور 5 مربوط به سنسور دمای یخچال است. برای رفع این مشکل ابتدا باید اتصالات و سیم های مربوط به سنسور را بررسی نمایید. این ارور ممکن است بر اثر قطعی کوتاه اتصال بوجود بیاید. اگر مشکلی در مسیر سیم ها وجود نداشته باشد باید سراغ خود سنسور رفت و در صورتی که نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشد باید از یک تعمیرکار کاربلد استفاده نمود.

ارور E5 یخچال فریزر سامسونگ

اگر بر روی نمایشگر یخچال ارور e5 را مشاهده نمودید، نشان دهنده ی این است که سنسور محیطی یخچال آسیب دیده است. در این صورت لازم است که ابتدا سیم ها و اتصالات را چک کنید و در صورت نبود مشکل سراغ خود سنسور دمای محیط بروید. و همچنین لازم است تا مدار برد کنترلی نیز بررسی شود. در صورتی که نیاز به تعمیر و تعویض نیاز داشته باشد، حتما باید با تکنسین یخچال سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال فریزرهای سامسونگ در اصفهان

ارور F5 یخچال سامسونگ

ارور f5 سری rb یخچال های سامسونگ به مشکل سنسور دمای فریزر اشاره دارد. دلیل بروز این ارور می تواند ایراد سیم کشی یا اتصالات مدار سنسور باشد و یا خرابی خود سنسور دمای فریزر که در این حالت باید تعویض شود. همچنین مدار برد کنترلی دستگاه نیز باید بررسی گردد.

ارور D5 یخچال سامسونگ

اشکال در سنسور دیفراست موجب بروز کد خطای مربوطه می گردد. در این حالت بررسی اتصالات، سنسور دیفراست و نیز مدار برد کنترلی دستگاه توسط تکنسین می بایست انجام گیرد.

ارور 4e یخچال فریزر سامسونگ

این ارور و خطا مربوط به خرابی سنسور دیفراست فریزر است.

ارور 5e یخچال سامسونگ

ارور 5e مربوط به خرابی سنسور دیفراست فریزر ویا قطعی برق است. برای رفع این ارور ابتدا چندبار یخچال را خاموش روشن کنید. اگر باز هم همان ارور را داد باید سنسور یخ زدایی چک شود.

ارور 6e یخچال سامسونگ

ارور 6e مربوط به اشکال در سنسور دمای محیط است. این ارور ممکن است بعد از قطع شدن برق بوجود بیاید. برای رفع این ارور کافیست که کلید های Power Freeze و Power Cool (یا دو کلید بالا سمت راست و چپ، اگر پنل یخچال شما متفاوت است) را همزمان فشاردهید و ۱۵ تا ۲۰ ثانیه نگه دارید. در خیلی از موارد خاموش روشن کردن یخچال عملکرد دستگاه را عادی می کند.

ارور 8e یخچال سامسونگ

مربوط به سنسور یخ ساز است و نشان می دهد که سنسور کار نمی کند.

ارور 23e یخچال فریزر سامسونگ

ممکن است مربوط به خرابی فن کندانسور باشد. ابتدا فن کندانسور را چک کنید که مسیر سیم برق آن به درستی به برق متصل است. اگر مطمئن شدید که سیم سالم است، فن نیاز به تعمیر یا تعویض خواهد داشت. یکی دیگر از دلایل مشاهده این ارور، ممکن است بدلیل مشکلات صفحه کنترل و یا مهار سیم ها باشد. اینچنین با استفاده ازیک مولتی متر صفحه کنترل و مهار سیم ها راچک کنید. بعید نیست که صفحه کنترل نیاز به تعویض داشته باشد.

ارور 25e یخچال سامسونگ

این ارور مربوط به دیفراست است. باید تایمر یا صفحه کنترل را چک کرد. در صورت مشاهده مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.

ارور 33e یخچال سامسونگ

این ارور ناشی از کارکرد نادرست گرمکن لوله پر کن آب است. اغلب موارد زمانی این ارور نشان داده می شود که یخچال را تکان می دهید. اگر در اثاث کشی تغییر مکان داده و در آشپزخانه مکانش را عوض کرده اید، لوله پر کن آب را چک کنید. بست سیم در اطراف لوله، گرمکن لوله پرکن آب می باشد. اکنون می توانید خطا یا ارور بوجود آمده را رفع نمایید. برای این کار، کلیدهای روشنایی و ذخیره انرژی را همزمان فشار داده و آنها را برای مدت ۸ الی ۱۰ ثانیه نگه دارید. با این کار صفحه نمایش خود را ریست خواهید کرد.

این ارور ممکن است به خاطر صدمات فیزیکی که موجب گودی یا تو رفتگی و تخریب عایق می شود حاصل شود. در این صورت به یک تعمیرکار حرفه ای نیاز دارید تا متناسب با خسارات وارده یخچال را تعمیر نماید. هرگز به این فکر نباشید که تو رفتگی و گودی بدنه را با روش های سنتی مثل گرم کردن به حالت عادی برگردانید. این کار ممکن است منجر به از بین رفتن عایق فومی یخچال شود که موجب خسارات جبران ناپذیری می گردد.

ارور 39e در یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به سنسور یخ ساز است. تمامی اتصالات اطراف یخ ساز رابررسی کنید (مهار سیم ها،خطوط آب وغیره). مشکل ممکن است در داخل یا اطراف خود یخ ساز باشد. خطا یا ارور ممکن است از کار افتادن خود یخ ساز را مشخص نماید. باید یخ ساز را جدا کرده و تک تک قطعات کوچک آن را بررسی کنید. همچنین این خطا ممکن است مربوط به کمبود آب در یخ ساز باشد. خط لوله آب و اجزاء آن که نزدیک به یخ ساز می باشند را بررسی نمایید. اگرکارنمی کند، یخ ساز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

خطای R-1-b یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به سنسور یخچال فریزر می باشد.

ارورخطای F-1-a یخچال فریزر سامسونگ

این خطا مربوط به سنسور محیط اتاق می باشد.

ارور F-1-b یخچال فریزر سامسونگ

این خطا مربوط به سنسور دمای فریزر می باشد.

کدخطای F-1-c در یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به سنسور دیفراست فریزر می باشد.

ارور R-1-F یخچال فریزر سامسونگ

این خطا مربوط به سنسور کشوی چیلریخچال می باشد.

خطای F-1-g یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به سیستم برفک زدایی یخچال فریزر سامسونگ می باشد.

کد ارور F-1-d یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به خطای فن فریزر می باشد.

ارور F-1-e یخچال فریزر سامسونگ

این خطا مربوط به فن کندانسور می باشد.

ارور F-10-b در یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به هیتردمپر یخچال فریزر می باشد.

کدخطای F-10-a یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به هیتردمپر محفظه سرد می باشد.

سوالات متداول هنگام نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

 • دلیل اینکه از داخل یخچال سامسونگ صدای غیر طبیعی شنیده می شود و با باز کردن درب یخچال صدا متوقف میگردد چیست ؟

علت این عیب خرابی بوش های فن یا گیر کردن پروانه فن اواپراتور به جسم خارجی مانند یخ می باشد.

فن اواپراتور در یخچال ساید سامسونگ اکثر مواقع در حال کار می باشد و با باز کردن درب یخچال متوقف میگردد.

گاها بوش های فن پس از چند سال کار لقی پیدا میکنند و فن موقع کار سر و صدا ایجاد میکند.

 •  چرا بدنه یخچال خصوصا کنار درها بسیار گرم شده است؟

گرم بودن بدنه یخچال نزدیک درب ها به دلیل عبور لوله های گاز یخچال از این قسمت ها می باشد. گاها حس میکنید بدنه یخچال خصوصا محل چسبیدن لاستیک درب یخچال غیر طبیعی گرم می باشد دلیل این عیب:

 1. کثیفی کندانسور پشت یخچال
 2. کار نکردن فن خنک کننده کندانسور

می باشد. کاور پشت یخچال به راحتی باز میشود . کندانسور را با یک جاروبرقی تمیز نموده و کار کردن فن کندانسور را نیز چک کنید.

 •  علت خاموش شدن صفحه نمایش و لامپ داخل یخچال سامسونگ چیست؟

از وجود برق در یخچال مطمئن شوید. بدون محافظ دوشاخه یخچال را به پریزی که مطمئن هستید برق دارد بزنید .

در صورت روشن نشدن صفحه نمایش اشکال مربوط به برد یخچال سامسونگ می باشد.

مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

برای تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان می توانید با کارشناسان فنی مرکز تعمیرات دمای سبز اصفهان هماهنگ شوید تا متخصص مربوطه در محل حاضر شده و عیب یخچال را دقیقا بررسی نموده و نسبت به تعمیر آن اقدام نماید.

شماره تماس تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان

نکات کلی که هنگام خرید لوازم خانگی مثل یخچال باید به آن توجه کنید

واضح است که دستگاه واحدی وجود ندارد که بتواند همه وظایف را انجام دهد. بنابراین، هنگام خرید از فهرست لوازم خانگی، نباید رویکرد یک کفش مناسب وجود داشته باشد. قبل از خرید بهترین لوازم خانگی برای منزل یا محل کار خود، اهداف آنها را مشخص کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک بخاری برای آب آشامیدنی داشته باشید، به خرید وسیله ای فکر کنید که بتواند همزمان آب گرم و سرد را پخش کند. اگر برای دوش گرفتن به آن نیاز دارید، خرید آبفشان تنها گزینه است.

همچنین نکته قیمت را در نظر داشته باشید. یک جاروبرقی خوب از یک برند معتبر ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از هر وسیله تمیز کننده معمولی باشد، اما ممکن است در دراز مدت خدمات بهتری را ارائه دهد. داشتن ذهنیت سرمایه گذاری به انتخاب بهترین وسیله برای خانه و محل کار کمک می کند.

همچنین اگر قصد خرید یک یخچال را دارید دقت کنید که نیازمندی شما چگونه است؟ فضای خانه تان چقدر است؟ اگر آشپزخانه ای بزرگ دارید یخچال های ساید بای ساید انتخاب خوبی است، از طرفی قیمت یخچال ها را هم باید در نظر داشت اما این نکته را فراموش نکنید که یخچال یک وسیله برقی مهم در خانه است واگر هم روی آن هزینه کنید پشیمان نخواهید شد.

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

چرا در خیلی از موارد یخچال سامسونگ صدا تولید می کند؟

عامل های مختلفی وجود دارد که باعث می شود یخچال سامسونگ صدا تولید کند و باعث اذیت شود. برای رفع مشکل صدای یخچال به چند نکته توجه داشته باشید. از جمله اینکه پیچ ها و واشرهای یخچال سامسونگ را مطمئن باشید که محکم بسته اید. همچنین توجه داشته باشید که در خیلی از موارد تراز نبودن یخچال باعث می شود که یخچال صدا تولید کتد. مطمئن شوید که یخچال تراز است. در صورتی که با این دو نکته مشکل صدای یخچال حل نشد می توانید با بهره مندی از تکنسین های دمای سبز نسبت به اقدامات زیر اقدام نمایید.

تولید صدا از فن اواپراتور یخچال

تولید صدا در یخچال احتمال دارد که از آسیب دیدگی فن اواپراتور باشد. این فن یا به خاطر فرسودگی و یا به خاطر شکستگی تولید صدا کند. ممکن است که اواپراتور یخ زده است باشد و با برخورد پره های فن با یخ تولید صدا نماید. شاید از دیگر عوامل صدای این فن خشک کار کردن باشد که با روغن کاری می توان این مشکل را برطرف نمود.

تولید صدا از فن کندانسور یخچال

محل قرار گیری فن کندانسور پشت یخچال است. اگر صدای مزاحم از پشت یخچال است باید سراغ آن رفت و علت فرسوده بودن و معیوب بودن فن را برطرف کرد.

تولید صدا از کمپرسور خراب

در صورتی که صدای غیر طبیعی از داخل کمپرسور به گوش می رسد احتمال خرابی کمپرسور وجود دارد بنابراین باید تعمیر و یا تعویض شود برای این کار با متخصص یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

خرابی موتور اواپراتور یخچال

خراب شدن موتور اواپراتور و یا جابه جایی آن بر اثر وارد شدن ضربه و یا حتی شل شدن اتصالات آن باعث ایجاد صدای ناهنجار از یخچال می شود.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان چقدر است؟

هزینه ی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله اینکه چه قطعاتی نیاز به تعویض داشته باشد و چه دستمزدی نسبت به تعمیر مورد نظر گرفته شود. تقریبا تمام هزینه های تعمیر یک قیمت مصوب دارد که توسط مراجع نظارتی بررسی می گردد. در نظر داشته باشید که یخچال سامسونگ شما در محل و منزل خودتان تعمیر می شود و نیازی به پرداخت هزینه های حمل و نقل نخواهید داشت. و به علاوه دمای سبز با در اختیار گذاردن فاکتور خدمات نسبت به قیمت ارائه شده تضمین می دهد.

آدرس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان کجاست؟

4.8/5 - (33 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

41 دیدگاه

 • از خدمات دمای سبز بسیار متشکرم. خیلی سریع و حرفه ای یخچالم رو در محل تعمیر کرد.

 • تشکر بابت توضیحات کاملتون.

 • سلام یخچال فریزر سامسونگ کمبی دارم دوروزه صدای زیادی میده وقتی در یخچال را باز می کنم صدا قطع میشه صدا از داخل یخچال نه پشت آن به نظد میرسه وقتی یجچال قطه میشه این صدا شروع میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
  متشکرم

  • رادیات خنک کننده داخل به دلیل خرابی المنت یا ترموفیوز یا سنسور دیفراست یخ زده و فن همگام کار به یخ برخورد میکنه

 • سلام ، یک یخچال سامسونگ کمبی دارم ، چند ساعت خوب کار میکنه بعد تمام مواد منجمد شده ، اب می‌شوند، وقتی جریان برق را قطع و وصل میکنیم اکثر اوقات موتور و فن روشن نمیشه، تعمیر کار گفت اشکال از برد دستگاه ممکن راهنمایی کنید .

  • برای دریافت پاسخ نسبت به این سوال لطفا با شماره ی 09134004910 تماس بگیرید.

 • چرا آب در زیر کشوی میوه یخچال ما که سامسونگ هست جمع می شود؟ ممکن است راهنمایی کنید؟

  • مشکل یخچال شما این است که مسیر آب برفک ها مسدود شده است. تعمیرکاران ما آماده خدمت رسانی به شما می باشد. تماس بگیرید.

 • ممنون از راهنمایی هایی که به صورت تلفنی انجام دادین. با یه نکته ی ساده یخچالم مشکلش حل شد.

  • خواهش می کنم دوست عزیز. در خدمتتون هستیم.

 • سلام و درود
  یخچال ساید سامسونگ که داریم یه مشکلی داره. چراغ فیلتری که برای آب است روشن شده است. ممکنه راهنمایی کنید؟

  • سلام دوست عزیز
   همانطور که روی خود فیلتر یخچال سامسونگ نوشته شما باید فیلتر را عوض کنید. معمولا هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارد. این را هم در نظر بگیرید که میزان استفاده ی شما خیلی تاثیر دارد.

 • سلام
  هزینه شارژ گاز یخچال دوقلو سامسونگ چقدر هست؟

  • سلام و احترام
   لطفا با شماره ی 09134004910 تماس بگیرید.

 • مطالب سایتتون برای من خیلی مفید بوده. برد یخچال ساید سامسونگ که داریم میگن مشکل پیدا کرده. آیا می توان پیداش کرد؟ یا اینکه اگه شما دارین از شما تهیه کنیم؟ لطفا پاسخ دهید.

  • برد یخچال ساید سامسونگ پیدا کردنش یه مقدار سخته. برای هماهنگی لطفا با شماره ی 09134004910 تماس بگیرید.

 • ببخشید، یخچال سامسونگ ما یه ارور میده. رو صفحه e23 نوشته. میشه توضیح بدین که چطور می تونم رفعش کنم؟

  • ارور e23 در یخچال سامسونگ مربوط به اشکال در فن کندانسور است.
   چنانچه فن کندانسور مانند فن فابریک پیدا نشد یک فن سرامیکی معمولی جایگزین نمایید. در اکثر موارد جواب میدهد.

 • خداقوت
  سرویسکاران یخچال سامسونگ دمای سبز بی نظیر هستند. خیلی خوب یخچالم تعمیر شد.

 • یخچال سامسونگ ما مشکلی که داره موتورش یک سره کار می کنه؟ میشه مشکلش رو توضیح بدین؟

  • دلایل یکسره کار کردن یخچال فریزر 4 دلیل دارد:
   1. کمپرسور یخچال ایراد دارد.
   2. ترموستات یخچال معیوب است.
   3. گاز یخچال مشکل دارد.
   4. قطعات دیفراست خراب است

 • دفتر شما برای خدمات تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان کجاست؟

  • دفتر کاری ما خیابان هشت بهشت است. ولی ما اکثر تعمیرات خود را در محل شما انجام می دهیم.

 • آیا شما نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان هستین؟

  • همینطور که می دانید سامسونگ در ایران نمایندگی رسمی ندارد. ولی ما چندین سال است که در زمینه ی تعمیر یخچال های سامسونگ فعالیت داریم.

 • ممنون از مطالب مفیدی که برای تعمیر یخچال سامسونگ ارائه کردین

 • مدل های جدید یخچال فریزرهای سامسونگ را هم تعمیر می کنید؟

  • بله تیم دمای سبز در زمینه ی انواع یخچال سامسونگ تخصص کافی دارد.

 • تشکر از خدمات خوبی که ارائه دادید. یخچال سامسونگ ما مثل روز اول کار می کنه.

  • خواهش می کنم . بسیار عالی.

 • سلام و ارادت
  ببخشید تعمیرات یخچال سامسونگ شما شامل درب یخچال هم می شود؟

  • سلام جناب ساجدی
   بله، در خدمتتون هستیم. با ما تماس بگیرید.

 • تشکر از خدمات رسانی سریع تون. یخچال سامسونگمون خیلی عالی تعمیر شد.

  • خوشحالیم که رضایت شما جلب شده است.

 • باسلام
  یخچال سامسونگ دارم. قسمت فریزرش یخ می زنه؟ میشه راه نمایی کنید؟

  • سلام
   لطفا نسبت به این سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • گاز یخچال سامسونگ در محل هم عوض می کنید؟

  • بله، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • سلام و وقت بخیر
  آیا خدمات تعمیر یخچال سامسونگ رو در آپارتمان هم انجام می هید؟

 • خ ممنون از مطالب مفیدتون

  • نظر لطفتونه وظیفست

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *