موتور یخچال هیمالیا را چه کارخانه ای تولید می کند؟

تولید کننده موتور یخچال هیمالیا

فهرست مطالب

یکی از سوالاتی که افرادی که به هر دلیلی اعم از جهیزیه یا دلیل دیگر باید یخچال هیمالیا خریداری کنند این است که موتور یخچال هیمالیا در کجا ساخته می شود؟ در ادامه ی مطلب همراه ما باشید تا به پاسخ سوالتان دست پیدا کنید. دمای سبز به عنوان مرکز تعمیر یخچال در اصفهان سال ها توانسته انواع برندهای ایرانی و خارجی را به نحو احسن تعمیر نماید و اطلاعاتی مفیدی را پیرامون یخچال های ایرانی و خارجی ارائه می نماید. در صورت نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان می توانید با شماره 09134004910 تماس حاصل فرمایید.

موتور یخچال هیمالیا را چه کارخانه ای تولید می کند؟

موتور یخچال هیمالیا که در اصل ساخت کره جنوبی بود اما اکنون ساخت چین است اما کیفیت بالایی دارد یکی از سوالاتی است که برای مردم پیش می آید.

در نتیجه تحریم های فعلی، تنها دوست و برادر ما چین، قطعات الکترونیکی مانند موتور و بردهای الکترونیکی را در بازار پیدا می کند. محصولات ساخت چین هستند، حتی اگر از نام تجاری جعلی استفاده کنند.

محل ساخت موتور یخچال هیمالیا

موتور یخچال هیمالیا ساخت کره بوده است. پس از تحریم از ارسال به ایران جلوگیری می کند. شرکت سازنده موتور یخچال، کره جنوبی نیز از ارسال موتور به ایران خودداری می کند زیرا تحریم باعث متاثر شدن شرکت می شود. اگر این موتور قاچاق وارد شود، قیمت تمام شده ی آن بسیار بالا خواهد بود تا جایی که نمی توان آن را خریداری کرد و همچنین گران می شود و فروش آن متوقف می شود. از آنجایی که این امر منجر به فروش کمتر یخچال های هیمالیا می شود، تولید کننده نمی خواهد این محصول گران قیمت را به بازار عرضه نماید.

5/5 - (1 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *