حالت محافظ هوشمند«اسمارت» در تهویه مطبوع

حالت محافظ هوشمند«اسمارت» در تهویه مطبوع

فهرست مطالب

با پیشرفتن فناوری، وسایل هوشمند همچون کولرهای گازی هر روزه با تغییرات زیادی مواجه هستند که مردم را به شگفت وامی دارند، یکی از فناوری های جالب که امروزه در کولر های گازی یافت می شود و بسیار کاربردی می باشد، آپشن اسمارت اسکن است که در کارکرد کولرگازی ها انقلابی به وجود آورده است و موجب رضایت هرچه بیشتر استفاده کنندگان این محصول شده است؛در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با فناوری جالب و هیجان انگیز اسمارت اسکن در کولرهای گازی جدید بیشتر بدانید.

حالت محافظ هوشمند«اسمارت» در تهویه مطبوع

گرفتن کولر گازی جدید هیجان انگیز است. حالت های زیادی در کولر وجود دارد، اما عملکرد هر حالت چیست و از کدام حالت باید استفاده کنید؟

اکثر کولرگازی ها حالت خنک، حالت خشک و حالت فن دارند. برخی از سیستم های تهویه مطبوع دارای حالت های اضافی مانند حالت خواب، حالت توربو و حالت ECO هستند. پمپ های حرارتی مجهز به حالت خودکار و حالت حرارتی برای تامین گرمایش هستند.

حالت اسمارت در کولرگازی

 • محافظ هوشمند عملکردی در تهویه مطبوع است که محدوده دما را تنظیم می کند تا به شما در صرفه جویی در انرژی در زمانی که کولر در حالت خنک کار می کند کمک کند.
 • اتاق را در دمای حدود 24 تا 30 درجه سانتی گراد خنک می کند.
 • اگر تهویه مطبوع در حالت صرفه جویی هوشمند کار می کند، در مصرف برق صرفه جویی می کند.
 • در این حالت، کمپرسور دمای پیش‌فرض ثابتی را حفظ می‌کند که زمانی کمپرسور و فن هر دو به طور خودکار خاموش شوند.

فعال کردن حالت Smart Saver: دکمه Smart Saver را روی کنترل از راه دور فشار دهید تا زمانی که کولر در حالت خنک کار می کند، آن را فعال کنید.

غیرفعال کردن حالت Smart Saver: یک بار دیگر دکمه Smart Saver را فشار دهید تا آن را غیرفعال کنید.

توجه داشته باشید:

 • عملکرد ذخیره هوشمند فقط در حالت خنک در دسترس است.
 • وقتی عملکرد Smart Saving فعال شود، محدوده دما به 26 درجه سانتیگراد تا 30 درجه سانتیگراد محدود می شود.
 • اگر دمای مورد نظر کمتر از 26 درجه سانتیگراد است، با فشار دادن مجدد دکمه Smart Saver، عملکرد Smart Saving را خاموش کنید.
 • دما/سرعت فن نیز قابل تنظیم است.
 • جریان هوا را می توان به صورت دستی تنظیم کرد.
 • هنگامی که عملکرد Smart Saver فعال می شود، فشار دادن دکمه Mode به طور خودکار عملکرد را لغو می کند.

مزایای AC هوشمند

اتصال Wi-Fi و بهره وری انرژی بهتر دو دلیل بزرگ برای تغییر به Smart AC هستند. ویژگی‌های موجود در یک واحد هوشمند می‌تواند با حفظ دمای خانه در دمای مطلوب، روز و شب، هزینه سرمایش شما را کاهش دهد. فشار دادن دستی دکمه به گذشته تبدیل شده است، زیرا تهویه مطبوع هوشمند شما می تواند بر روی تلفن هوشمند شما برنامه ریزی و نظارت شود. همچنین می تواند به طور کامل در یک شبکه خانه هوشمند مدرن ادغام شود.

راحتی بیشتر

اتوماسیون خانگی مدیریت دستگاه خنک کننده شما را به آسانی دستیابی به تلفن هوشمند Android یا iOS شما آسان می کند. با نصب یک برنامه ساده می توانید مستقیماً تنظیمات را در واحد AC هوشمند خود کنترل کنید، چه در خانه، در محل کار یا حتی در تعطیلات باشید. همچنین از طریق Smart Home Hub به دستورات صوتی پاسخ می دهد.

افزایش راحتی

هرگز خیلی گرم یا خیلی سرد نیست، واحد AC هوشمند شما می تواند برای نظارت بر آب و هوای داخل خانه شما برنامه ریزی شود و به طور خودکار با تغییرات دما سازگار شود. گستره حالت‌های عملکرد، ویژگی‌های هوشمند را قادر می‌سازد تا محیطی راحت را برای هر سطحی از فعالیت یا زمانی که در خواب هستید، حفظ کنند.

ذخیره انرژی

این بزرگ است. همه می خواهند صورتحساب خنک کننده خود را کاهش دهند و فناوری هوشمند با کاهش ناکارآمدی کمک می کند. AC هوشمند کنترل دقیق مصرف برق شما را در 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، از هر کجا که هستید، ارائه می دهد. صرفه جویی می تواند بسته به آب و هوای محلی شما، قیمت انرژی سطحی و مدت زمانی که در خانه سپری می کنید متفاوت باشد.

تعمیر و نگهداری آسان

برنامه هوشمند شما می‌تواند گزارش‌هایی از وضعیت دستگاهتان را به شما ارائه دهد، بنابراین می‌دانید زمان تمیز کردن یا تعویض فیلتر یا تنظیم دقیق تنظیمات برای عملکرد بهینه فرا رسیده است. بسته به برنامه، ممکن است یک کنترل پنل با جزئیات استفاده در نمودارها و نمودارها مشاهده کنید.

کنترلرهای هوشمند AC

این دستگاه هوشمند برای ارتقای سیستم تهویه مطبوع معمولی قدیمی شما به یک واحد AC هوشمند طراحی شده است. هزینه آن کمتر از یک پنجره یا مدل قابل حمل است، اما بسیاری از ویژگی های مشابه از جمله:

 • سازگاری گسترده
 • برنامه قابل دانلود
 • کنترل گوشی هوشمند
 • عملکرد AC هوشمند

ویژگی های کولر گازی هوشمند

ویژگی های AC هوشمند بر اساس اندازه، محدوده قیمت، سازنده و عوامل دیگر متفاوت است. به دنبال ویژگی هایی باشید که به بهترین وجه با نیازها و بودجه شما مطابقت دارند.

برنامه ریزی

می‌توانید از برنامه تلفن هوشمند خود برای برنامه‌ریزی کولر گازی هوشمند خود از روز قبل استفاده کنید و هر زمان که بخواهید آن را تغییر دهید. برای مثال، می‌توانید برنامه‌ای را بر اساس ساعات کار/خانه خود ایجاد کنید، یا آن را با ساختار قیمت‌گذاری روزانه تأمین‌کننده انرژی خود هماهنگ کنید تا به صرفه‌جویی در مصرف کمک کنید.

نمایندگی تعمیر و نصب کولرگازی در اصفهان

موقعیت جغرافیایی

برنامه روی تلفن شما می‌تواند موقعیت مکانی شما را ردیابی کند و به Smart AC شما بگوید چه زمانی از محل خارج شده‌اید یا در شرف بازگشت هستید. AC هوشمند شما بر این اساس تنظیم می شود تا دما را برای بهینه سازی مصرف انرژی و سطح راحتی شما افزایش یا کاهش دهد.

حالت های هوشمند

صرفه جویی واقعی می تواند از طریق تنظیمات حالت هوشمند Smart AC شما انجام شود. فراتر از تنظیمات دستی AC، حالت‌های هوشمند، اتوماسیون را برای کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی وارد می‌کنند. به عنوان مثال، هنگامی که دمای اتاق خود را بهینه تنظیم کردید، حالت هوشمند تغییر می کند و به طور خودکار برای تغییرات جزئی به دلیل تغییر شرایط بیرون مانند نور اوج خورشید و شب تنظیم می شود.

فناوری اینورتر DC

اینورتر DC در قلب هر واحد AC هوشمند قرار دارد و آن را از نسل گذشته متمایز می کند. به دلیل راه اندازی ولتاژ پایین و راندمان بالاتر، این دستگاه را مقرون به صرفه تر می کند. همچنین سرعت موتور کمپرسور را برای تنظیم مداوم دما کنترل می کند. یک کولر گازی هوشمند چیزی بیش از یک روش بهتر و مقرون به صرفه برای خنک کردن خانه شما ارائه می دهد. همچنین انتقال شما را از خانه آنالوگ سیمی به خانه هوشمند نشان می دهد. اگر هنوز تبدیل خانه هوشمند خود را شروع نکرده اید، یک واحد AC هوشمند یک نقطه شروع عالی است.

بیشتر بخوانید:

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهان

تعمیر یخچال اسنوا اصفهان

نمایندگی نصب کولرگازی اصفهان

نمایندگی تعمیر کولرگازی در اصفهان

امتیاز دهید post
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *