علت برفک زدن یخچال بکو

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو

فهرست مطالب

علت برفک زدن یخچال بکو

چرا یخچال من خیلی سرد و مواد غذایی یخ زده است؟

اگر یخچال فریزر Beko شما به تازگی پر شده باشد یا درب آن برای مدت طولانی باز باشد، ممکن است چند ساعت طول بکشد تا به دمای مناسب برگردد. با این حال، اگر متوجه شدید که یخچال شما خیلی سرد است، مهم است که دستگاه خود را ارزیابی کنید تا مشکل را پیدا کنید. اهمیت نگهداری یخچال در دمای مناسب قابل اغراق نیست. برای تازه نگه داشتن مواد غذایی، دمای یخچال بین 3 تا 5 درجه سانتی گراد را توصیه می کنیم. با نگه داشتن یخچال خود در این دمای مطلوب، می توانید از تازه و بهداشتی بودن مواد غذایی خود اطمینان حاصل کنید و رشد باکتری ها و میکروارگانیسم ها را کاهش دهید. دمای سبز به عنوان مرکز تعمیر یخچال در اصفهان سال ها توانسته انواع برندهای ایرانی و خارجی را به نحو احسن تعمیر نماید.

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو

دلایل زیادی وجود دارد که یخچال شما ممکن است خیلی سرد باشد:

تنظیمات دما نادرست

ساده ترین توضیح برای اینکه چرا یخچال شما خیلی سرد است این است که تنظیمات دمای شما ممکن است نادرست باشد. همانطور که قبلا ذکر شد، دمای مطلوب توصیه شده برای یخچال 3 تا 5 درجه سانتی گراد است. برای بررسی دمای داخل یخچال خود، یک دماسنج را داخل یک لیوان آب قرار دهید و آن را به مدت 12 ساعت یا یک شب در طبقه وسط قرار دهید. دستگاه محتویات را تا دمای مناسب خنک می کند و دمای داخلی را به طور دقیق نشان می دهد. لطفاً توجه داشته باشید: اگرچه برخی از مدل‌ها دارای نمایشگر دمای خارجی روی در هستند، این دمای تنظیم شده است، نه دمای واقعی. اگر شک دارید، لطفا مراحل بالا را دنبال کنید.

آسیب های داخلی (مانند گرفتگی دریچه ها / نشتی درزگیرها).

اگر یخچال شما خیلی سرد است، ممکن است آسیب داخلی وارد شده باشد. یخ زدگی در داخل یخچال فریزر به دلیل تعامل بین هوای گرم و سرد ایجاد می شود. ترک در درزگیر درب همچنین باعث می شود دستگاه شما بیش از حد جبران کند و هوای سرد بیشتری تولید کند تا دمای یخچال ثابت بماند. برای جلوگیری از این امر، درزگیرهای درب دستگاه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آسیبی ندیده اند. اگر آنها ترک خورده یا برجسته شده اند، توصیه می کنیم با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

کنترل دما

اگر با دمای داخلی یخچال خود مشکل دارید و تنظیم کنترل دما این مشکل را حل نمی کند، ممکن است مشکلی در کنترل دمای دستگاه وجود داشته باشد. در این مورد توصیه می کنیم با تیم خدمات مشتریان مجموعه دمای سبز تماس بگیرید.

چرا یخچال من غذا را منجمد می کند؟

یخچال های بکو لاردر و یخچال فریزرهای ثابت باید در محیطی با دمای 5 درجه سانتیگراد و بالاتر قرار گیرند. با این حال، به لطف فناوری Freezer Guard ما، فریزرهای Beko و اکثر یخچال فریزرهای بدون برفک می توانند در دمای محیطی تا 15- درجه سانتیگراد باشند. در حالی که این فناوری فوق العاده مفید و سودمند است، عارضه جانبی نگهداری مواد غذایی در دمای پایین محیط این است که برخی از مواد غذایی ذخیره شده در محفظه یخچال ممکن است منجمد شوند. لطفاً به یاد داشته باشید که همیشه دفترچه راهنمای دستگاه را برای راهنمایی در مورد مشخصات دستگاه خود بررسی کنید.

قطرات آب یا یخ روی دیواره پشتی یخچال من وجود دارد – آیا این طبیعی است؟

چرا در پشت یخچال من یخ است؟

قطرات آب یا یخ در پشت یخچال شما یک بخش کاملا طبیعی از طراحی یخچال بکو شما است. آنها از دیواره عقبی به یک سینی قطره چکه می روند که در آنجا به طور طبیعی در جو تبخیر می شوند. به همین دلیل، توصیه نمی‌کنیم که هیچ اقلامی در یخچال با دیواره پشتی تماس پیدا نکنند، زیرا آب را منحرف می‌کنند و این وسایل را خیس می‌کنند. در طول چرخه کمپرسور، ممکن است یخ در دیواره پشتی یخچال خود پیدا کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، این یک بخش کاملاً عادی از طراحی یخچال Beko شما است. هنگامی که کمپرسور خاموش است، این یخ زدایی می شود و آب از اواپراتور به کانال تخلیه می رود. آب یخ‌زدایی شده در مخزنی نزدیک کمپرسور جمع می‌شود و در اثر گرمای کمپرسور تبخیر می‌شود.

تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار بکو ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود . قابل ذکر است تعمیرات بکو دارای ۱۲ ماه ضمانتنامه رسمی می باشد . کلیه خدمات بکو با فاکتور رسمی بکو ارائه میشود . تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات بکو می باشند .

نمایندگی تعمیر یخچال بکو

چرا یخچال من یخ زده است؟

در حالی که یافتن مقدار کمی آب یا یخ در پشت یخچال طبیعی است، اما وجود مقدار زیادی یخ در داخل دستگاه شما عادی نیست. اگر متوجه شدید که یخچال شما به شدت پوشیده از یخ است، مراحل زیر را دنبال کنید تا مشکل را حل کنید. درب یخچال را تا حد امکان بسته نگه دارید. ایجاد یخ در داخل یخچال فریزر به دلیل تعامل بین هوای گرم و سرد ایجاد می شود. با باز گذاشتن بیش از حد درب لوازم خانگی خود، احتمال یخ زدگی و یخ زدگی را افزایش می دهید. برای جلوگیری از این امر، سعی کنید درب یخچال خود را زیاد باز نکنید. هنگام استفاده از دستگاه، مطمئن شوید که درب آن برای مدت طولانی باز نمی ماند.

دستگاه خود را برای ترک یا پارگی مهر و موم بررسی کنید. همانطور که قبلاً گفته شد، یافتن مقدار بیش از حد یخ در یخچال اغلب به دلیل تعامل بین هوای گرم و سرد است. اگر درزگیرهای درب دستگاه شما دارای ترک یا پارگی باشد، هوای گرم می تواند وارد یخچال شما شود.. تیم پشتیبانی متخصص ما بسیار خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند و کمک های فنی را سازماندهی کند.

مطمئن شوید که هیچ وسیله ای با دیواره پشتی یخچال تماس نداشته باشد. تماس غذا یا بسته بندی با دیواره پشتی یخچال می تواند باعث ایجاد گلوله های یخ در دیواره عقب و همچنین گودال های آب در قفسه های شیشه ای شود.

نیاز به پشتیبانی محصول دارید؟

اگر در مورد یخچال Beko خود سوالی دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای نحوه تبرید اختصاصی ما را بررسی کنید. دلایل زیادی وجود دارد که یخچال شما ممکن است بیش از حد سرد باشد. توصیه نمی کنیم خودتان سعی کنید دستگاه را تعمیر کنید. لطفاً برای راهنمایی با بخش خدمات مشتریان بکو با مجموعه تخصصی دمای سبز تماس بگیرید زیرا احتمالاً یخچال شما نیاز به تعمیر دارد. تیم پشتیبانی متخصص ما بسیار خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند و کمک های فنی را سازماندهی کند.

بیشتر بخوانید:

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان

تعمیر پکیج بوتان

نمایندگی تعمیر ونصب کولرگازی در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در اصفهان

5/5 - (1 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *