نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اصفهان

تعمیر یخچال دوو در اصفهان

فهرست مطالب

تعمیر یخچال دوو در اصفهان

زمانی که  نگران برفک زدن یخچال یا مشکل یک سره کار کردن یخچال هستید و اگر یخچال شما عیب پیدا کرده است  و یا نیاز به خدمات تعمیر یخچال در اصفهان دارید و اگر یخچال خنک نمی کند؟ یا نیاز به تعویض قسمتی از یخچال خود دارید؟ فقط کافیه به سایت دمای سبز مراجعه کرده و ثبت سفارش کنید تا از میان بهترین متخصصین با مقایسه نظرهای کاربران بهترین تعمیرکار یخچال در اصفهان را انتخاب کنید. تعمیر یخچال دوو در اصفهان از خدمات دمای سبز می باشد. برای دریافت خدمات تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در اصفهان

اجداد ما به نوعی بدون یخچال کار می کردند، اکنون حتی تصور داشتن یک انبار غیرممکن است. یخچال در هر آشپزخانه ای ضروری است. با همه مدل های مختلف، شما باید مدلی را انتخاب کنید که نه تنها از نظر طراحی، اندازه و کیفیت، بلکه از نظر عملکرد و قیمت مناسب باشد.

با طیف گسترده ای از مدل های این برند، تعیین مدل، طرح، اندازه ضروری است. یخچال های دوو بادوام، قابل اعتماد و با کیفیت هستند. مشخصات فنی یخچال ها عمدتاً پر انرژی A، A +، آب و هوا T، کنترل الکترونیکی مقرون به صرفه است. نوع کمپرسور را می توان به دلخواه انتخاب کرد. شرکت دوو یک کمپرسور اینورتر رفت و برگشتی ارائه می دهند که به طور مداوم برای حفظ دمای مطلوب کار می کند. فقط نوسانات برق در شبکه الکتریکی بر عملکرد آن تأثیر منفی می گذارد. کمپرسورهای خطی با رسیدن به دمای تنظیم شده خاموش و با افزایش آن روشن می شوند. اکثر واحدهای تبرید با نانو نقره ضد باکتری پوشانده شده اند که از تکثیر باکتری ها در محیط مرطوب جلوگیری می کند. به حفظ ویتامین ها و تازگی محصولات کمک می کند.

تعمیر یخچال دوو

تیم تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان

همانطور که همه می دانیم که یک دستگاه خراب یا معیوب می تواند در دنیای مدرن دردسرساز باشد. همچنین می تواند کل خانواده  را متوقف کند. به همین دلیل است که در اولین تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در اصفهان در تعمیر لوازم خانگی هیچ تاخیری وجود ندارد. ما مطمئن می شویم که شما را از هر گونه ناراحتی بیشتر در آینده و همچنین با تعمیر درست در اولین بار نجات می دهیم. مهم نیست که دستگاه شما  از کدام برند و مدل دوو باشد، ما می دانیم که چگونه همه آنها را تشخیص داده و تعمیر کنیم.

برای تعمیر یخچال دوو چه انتظاری دارید؟

هنگامی که مشتری از یکی از تکنسین های ما درخواست تماس عیب یابی می کند، هزینه خدمات برای تشخیص علت مشکل دریافت می شود. هزینه سرویس یک هزینه جداگانه است و صرف نظر از اینکه کار تعمیر انجام شده باشد یا خیر دریافت می شود. پس از عیب یابی، تکنسین قادر خواهد بود علت مشکل دستگاه را بفهمد و در صورت امکان تعمیر، می تواند هزینه تعمیر را به مشتری بدهد. ما بدون رضایت مشتری تعمیرات را انجام نمی دهیم. هزینه تعمیرات ما به پروژه و قطعات مورد نیاز برای تعمیر دستگاه بستگی دارد.

یخچال یک وسیله مهم و ضروری

همه چیز نیاز به نگهداری مناسب به طور منظم برای بهترین نتایج دارد، چه لوازم خانگی یا سلامتی شما. و وقتی نوبت به یخچال شما می رسد، وسیله ای که بر رژیم غذایی و سلامتی شما نیز تأثیر می گذارد، توجه دقیق به عملکرد آن اهمیت بیشتری پیدا می کند. یخچال و فریزر نوعی وسیله ضروری است که تقریباً در هر خانه ای مورد استفاده قرار می گیرد، اما معمولاً نادیده گرفته می شود یا مورد توجه قرار نمی گیرد. اما لحظه ای که یخچال شما به درستی کار نمی کند، متوجه می شوید که نگهداری منظم آن چقدر اهمیت دارد. خرابی یخچال منجر به آسیب به مواد غذایی ذخیره شده در آن و در نتیجه آسیب به سلامت شما می شود. در حال حاضر، دلایل متعددی در پشت خرابی یخچال وجود دارد، مانند مشکلات هر یک از قطعات، قطعی مکرر برق، عدم تمیز کردن و غیره، اما دلایل بسیار رایجی نیز در پشت آن وجود دارد. در اینجا، ما قصد داریم در مورد علل رایج خرابی یخچال مانند پر کردن بیش از حد، مشکلات کمپرسور و غیره صحبت کنیم.

دلایل رایج خرابی یخچال دوو چیست؟

خرابی یخچال می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود و در صورت عدم رسیدگی به موقع ممکن است باعث آسیب جدی به دستگاه شود.

در زیر به برخی از رایج ترین دلایل خرابی یخچال اشاره می کنیم:

کارکرد اولیه یخچال:

هنگام خرید یخچال جدید، همانطور که در دفترچه راهنمای کاربر ذکر شده است، پس از وصل کردن دستگاه باید به طور مداوم برای چند ساعت کار کنند. این مرحله برای آماده سازی یخچال برای تحمل تمام ظرفیت باری که قرار است در داخل آن ذخیره شود، ضروری است. عدم کارکرد آزاد در یخچال جدید می تواند منجر به خرابی یخچال در مراحل اولیه استفاده از دستگاه شود. اما، اگر یخچال قدیمی شما به طور مداوم کار می کند، این موضوعی است که باید بر اساس اولویت با آن برخورد کرد زیرا ممکن است به اجزای یخچال آسیب برساند.

مشکلات موتور کمپرسور:

دو دلیل اصلی می تواند پشت خرابی موتورهای کمپرسور یخچال باشد. اولین دلیل می تواند قدیمی بودن یخچال و موتورهای کمپرسور آن باشد. اگر یخچال بیش از حد قدیمی باشد، ممکن است موتورهای کمپرسور آن دوره عمر مفید خود را به پایان رسانده باشند و در نتیجه شروع به خرابی کنند. دلیل دیگر ممکن است این باشد که موتورهای کمپرسور به دلیل استفاده زیاد یخچال، مانند پر کردن بیش از حد مواد غذایی و نوشیدنی در داخل یخچال، بیش از حد گرم شده اند. گرم شدن بیش از حد موتور می تواند باعث از کار افتادن کامل آن شود. مطمئن شوید که کمپرسور را فورا تعویض کنید تا یخچال شما دوباره به درستی کار کند.

پر کردن بیش از حد داخل یخچال:

مانند هر وسیله دیگری، یخچال و فریزرها نیز ظرفیت بار خاصی دارند که می توانند در هر زمان به خوبی کار کنند. در دفترچه راهنمای کاربر مقدار خاصی از مواد غذایی که می توان در هر زمان در یخچال نگهداری کرد ذکر شده است. اما وقتی یخچال را بیش از حد پر می کنید، شروع به گرم شدن بیش از حد می کند و در نتیجه شروع به کارکرد نادرست می کند. پر کردن بیش از حد باعث فشار اضافی بر روی موتورهای کمپرسور یخچال می شود که گاهی اوقات منجر به خرابی آن می شود. حال اگر یخچال شما در مدت زمان گارانتی است می توانید برای تعمیر یا تعویض موتور کمپرسور با سازنده تماس بگیرید. اما، اگر مدت گارانتی دستگاه شما قبلاً به پایان رسیده باشد، تعمیر موتور کمپرسور یک امر پرهزینه است. بنابراین، رعایت دستورالعمل ها و مشخصات ذکر شده در دفترچه راهنمای کاربر یخچال برای نگهداری طولانی مدت آن در شرایط خوب بسیار مهم است.

مدل های قدیمی یخچال:

اگر یخچالی که دارید قدیمی باشد، خطر خرابی آن بیشتر است. یخچال و فریزر پس از مدتی استفاده، مانند هر وسیله دیگری، عملکرد خود را کاهش می دهد. دلیل این امر می تواند فرسودگی قطعات، استفاده بیش از حد از دستگاه در طول زمان، پایان عمر مفید آن و غیره باشد. همه اینها می تواند منجر به خرابی یخچال شود و در نتیجه باعث ایجاد مشکل در مواد غذایی و نوشیدنی های ذخیره شده در یخچال شود. عمر مفید دستگاه خود را بررسی کنید و اگر از عمر آن گذشته استفاده کرده اید، احتمالاً زمان آن رسیده است که یک یخچال جدید برای خود تهیه کنید.

کابل کشی فرسوده:

معمولاً کابل های فرسوده در نتیجه جویدن کابل ها توسط جوندگان کوچک و آسیب رساندن به آنها ایجاد می شود. کابل‌ها یا سیم‌های فرسوده خطری جدی هم برای دستگاه و هم برای شما ایجاد می‌کنند، زیرا ممکن است منجر به قطع برق، قوس الکتریکی و آتش‌سوزی الکتریکی شود. هنگامی که کابل ها فرسوده، آسیب دیده یا پاره شده اند، کار یخچال شما را متوقف می کند. بنابراین، هر زمان که متوجه هر گونه مشکل عملکردی در یخچال خود شدید، کابل ها را بررسی کنید و در صورت وجود کابل های فرسوده، فوراً با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا مشکل را با خیال راحت برای شما برطرف کند تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود.

نشت مبرد:

یخچال‌ها از یک ماده شیمیایی که معمولاً به عنوان مبرد شناخته می‌شود، برای ایجاد اثر خنک‌کننده در یخچال و تازه نگه داشتن غذای شما استفاده می‌کنند. در صورتی که به هر دلیلی مبرد از خطوط مبرد شروع به نشت کند، یخچال خنک شدن را متوقف می کند. علائم نشت مبرد عبارتند از روغن روی زمین، کار مداوم موتورها یا بوی شیمیایی داخل مبرد. اگر متوجه هر یک از این علائم شدید، با یک متخصص تماس بگیرید تا بتواند منبع نشتی را پیدا کند و مبرد را مطابق با الزامات استاندارد یخچال شما پر کند. نشتی مبرد، اگر برای مدت طولانی نادیده گرفته شود، می تواند آسیب جدی به یخچال شما وارد کند.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اصفهان

نتیجه

اگرچه دلایل مختلفی می تواند در پس کارکرد نادرست یخچال شما وجود داشته باشد، اما نکات ذکر شده در بالا شایع ترین دلایل خرابی یخچال هستند. اگر به موقع به این مسائل رسیدگی نشود، می تواند آسیب های جدی به یخچال، سلامتی و گاهی اوقات حتی به خانه شما وارد کند. نگهداری صحیح از یخچال و کارکرد غیرعادی آن ضروری است تا دستگاه شما در شرایط خوب و بدون مشکل برای مدت طولانی کار کند.

 • تعمیر یخچال دوو با بهترین قیمت وتضمین کیفیت
 • عمده‌ترین مشکلات و ایرادات فنی یخچال‌های شرکت دوو
 • روشن نشدن یخچال سایدبای‌ساید شرکت دوو
 • علت انتشار گرمای بیش از حد یخچال‌های دوو
 • سروصدای شدید بخش‌های مختلف یخچال‌های دوو
 • علت عدم سرمای یخچال دوو
 • نحوه عیب یابی یخچالی که خنک نمی شود

هنگامی که یخچال دمای مناسب خود را حفظ نمی کند، ممکن است چند علامت هشدار دهنده وجود داشته باشد، مانند:

 • غذا به سرعت فاسد می شود و احتمالاً باعث ایجاد بو می شود
 • تراکم بیش از حد روی بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی
 • دمای داخلی یخچال ولرم یا گرم شده است
5/5 - (13 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

2 دیدگاه

 • مرسی از خدمات خوبی که ارایه میدین

  • خواهش میکنیم با معرفی کردن ما ب اشنایانتون کمک ب بزرگ تر شدن ما بکنید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *