5 ویژگی از بهترین سیستم های اسپلیت

5 ویژگی از بهترین سیستم های اسپلیت

فهرست مطالب

با تغییرات مداوم آب و هوا، زنده ماندن در این تابستان سخت، بدون یک تهویه مطبوع خوب تقریبا غیرممکن شده است. با این حال، بدون تحقیق مناسب، می توانید در نهایت روی یک دستگاه اسپلیت سرمایه گذاری کنید، که قبض ماهانه برق شما را منفجر می کند.

چند راه برای اطمینان از خرید بهترین کولر گازی برای نیازهای خود وجود دارد. اگر قبلاً تصمیم به خرید کولر گازی اسپلیت گرفته‌اید، با موفقیت انواع و مارک‌های مختلفی را که می‌توانید خریداری کنید، محدود کرده‌اید.

چیزهایی که باید در بهترین اسپلیت جستجو کنید

نسبت بهره وری انرژی

یک سیستم اسپلیت خوب EER یا نسبت بهره وری انرژی خود را روی برچسب محصول خود نشان می دهد. EER به میزان کارایی AC در مصرف انرژی اشاره دارد و با مقدار انرژی حذف شده (Btu در ساعت) / توان مصرفی (W) محاسبه می شود.

هرچه EER بالاتر باشد، اسپلیت با توجه به بازده انرژی بهتر عمل می کند. نسبت بالاتر EER به این معنی است که مصرف برق کمتری وجود دارد که منجر به میزان کمتر قبض برق ماهانه می شود. هنگام مقایسه مدل های مختلف اسپلیت، به نرخ بالاتر EER توجه کنید.

ظرفیت کاهش نویز

در بیشتر کولرهای پنجره ای، سیستم AC و کمپرسور در داخل اتاق قرار دارند. بنابراین شما می توانید مقدار قابل توجهی صدا را در هنگام کارکرد کولر بشنوید. با این حال، از آنجایی که کمپرسور در خارج از اتاق قرار می گیرد، کل فرآیند باید نسبتاً بدون صدا باشد.

فناوری اینورتر

پیشرفت تکنولوژی اینورتر بازار کولر گازی اسپلیت را متحول کرده است. در مورد تهویه مطبوع با فناوری اینورتر، کمپرسور به طور خودکار کاهش می یابد تا در صورت نیاز به برق کمتر، قدرت کمتری به شما بدهد. این بسیار کارآمد است و فقط در بهترین سیستم های تهویه مطبوع سیستم اسپلیت موجود است.

این فناوری اینورتر به شما کمک می کند تهویه مطبوع شما کارآمدتر شود، در صورت نیاز در مصرف برق صرفه جویی کنید و در قبض برق خود صرفه جویی کنید. کمپرسور در تمام مدتی که کولر گازی شما کار می‌کند روشن می‌ماند، اما در طول این مدت فقط به اندازه‌ای که لازم است برق مصرف می‌کند. با تغییر سطح ترموستات می توانید این تنظیمات اینورتر را تغییر دهید.

مکانیزم تمیز کردن خودکار

برخی از بهترین سیستم های اسپلیت AC دارای مکانیزم تمیزکننده خودکار داخلی هستند. این مکانیسم به فن AC اجازه می دهد حتی زمانی که از کولر گازی خود استفاده نمی کنید کار کند. این سیستم ضروری است، زیرا تضمین می کند که وقتی کولر گازی شما خاموش است، هیچ بو یا انتشار میکروبی وجود ندارد.

این مکانیسم تمیزکننده خودکار همچنین تضمین می‌کند که کولر گازی شما در زمانی که از آن استفاده نمی‌شود، کپک یا قارچ رشد نمی‌کند. بدون این سیستم، اگر کولر خود را پس از مدتی روشن کنید، ممکن است بوی بدی را در اتاق شما پخش کند.

حالت گرمایش

یکی از بهترین ویژگی های کولر گازی اسپلیت حالت گرمایشی است که در آن تعبیه شده است. این حالت گرمایش به شما این امکان را می دهد که در فصل زمستان گرمایش را در کولر گازی خود روشن کنید. به جای هوای خنک، اکنون می توانید از هوای گرم لذت ببرید تا خانه خود را در زمستان راحت و دنج نگه دارید.

با تحقیقات درست انجام شده، می توانید یک کولر گازی اسپلیت سیستم خوب برای تمام نیازهای خود خریداری کنید. ویژگی های اصلی که یک سیستم اسپلیت AC خوب را تشکیل می دهند در بالا ذکر شده است و به شما کمک می کند تا تصمیمی آگاهانه در مورد خرید اسپلیت AC خود بگیرید.

بیشتر بخوانید:

نمایندگی نصب کولرگازی اصفهان

نمایندگی تعمیر کولرگازی در اصفهان

5/5 - (6 امتیاز)
مشکلت حل نشده؟
تیم دمای سبز در خدمت شماست تا مشکلات تعمیراتی لوازم سرمایشی و گرمایشی شما را حل کند.

نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *